Dopřejte si zaslouženou péči a buďte krásnější

Duševní vyrovnanost a psychická pohoda nejsou jen otázkami toho, co děláte pro svou duši, ale také pro své tělo. V současnosti má velký význam estetická medicína, která vám pomůže k psychické a fyzické rovnováze. Bonusem pak může být lepší společenské, pracovní a také partnerské uplatnění. Začněte konečně žít svůj sen.

Klinika Laser Esthetic v centru Prahy je místem, které vám poskytne rodinné prostředí, technické vybavení na špičkové úrovni, profesionální tým s předními odborníky a nadstandardní služby, které z vás udělají nového člověka. Využít můžete služby estetické a laserové dermatologie, plastickou, cévní a také laserovou chirurgii.

Estetická dermatologie na předních místech

I když se často říká, že krása je pomíjivá, tak věřte, že pokud se budete cítit krásné a zdravě sebevědomé bude také váš život krásnější. Nebojte se malých vylepšení, kterými si dodáte ztracené sebevědomí a podpoříte svou psychiku. Estetická dermatologie na pražské klinice se dlouhodobě věnuje vyšetření pigmentových znamének. V tomto případě je i prevence velmi důležitá.

 

Další metody estetické dermatologie

Další vyhledávanou službou je léčba akné, kdy se k projasnění a pročištění pleti používá například lékařský chemický peeling. Metody jako jsou diamantová mikrodermabraze, mezoterapie, injekční výplně a botulotoxinové injekce účinně pomáhají  při omlazení a v boji proti vráskám.

Oblíbenou metodou omlazení je také plazmalifting, mikrojehličkování nebo lifting pomocí mezonití. Vyhledávanými službami, v oblasti estetické dermatologie, je také odstranění kruhů pod očima, odstranění celulitidy, pocení a také léčba strií.

 

Oblíbené laserové zákroky

Mezi vyhledávané služby laserové dermatologie a laserové chirurgie patří hlavně laserové zákroky. Na předních a nejžádanějších místech naleznete laserovou depilaci. Tato depilace trvale odstraní chloupky a je možné ji provádět na všech partiích, včetně těch intimních.

K často využívaným zákrokům patří také laserové odstranění znamének a výrůstků, které je nejen estetickým, ale také zdravotním přínosem. Pomocí laseru jdou odstranit rozšířené žilky, pigmentové skvrny a nejvýkonnější laser Q-plus si dokáže poradit i s tetováním.

 

Speciální péče díky cévní chirurgii

Klinika Laser Esthetic se specializuje také na cévní chirurgii. Používá neinvazivní metody, které jsou šetrné a velmi účinné. Injekční sklerotizace vám odstraní drobné křečové žilky na dolních končetinách. CHIVA metoda je účinnou operací křečových žil a chirurg odstraní pouze poškozené části žíly. Mezi nejnovější trendy, jak odstranit křečové žíly patří radiofrekvenční metoda VNUS.