S naší úklidovou firmou není čistota pomíjivou záležitostí

Krása je pomíjivá. Říká se. Ale je to pravda? Je například krása žen ještě i v dnešní době pomíjivá. Se všemi těmi moderními kosmetickými přípravky a metodami už toto rčení pomalu platit přestává. Některé ženy udělají téměř cokoliv pro věčnou krásu. Doba pokročila. V krvi svých poddaných se koupat nemusejí, což velmi zjednodušuje situaci. Alespoň myslím, že zjednodušuje. Celkově je dnešní společnost posedlá tím, co je krásné. Každou chvíli se ale parametry pro krásu mění. Společnost však poslušně udržuje krok. Neuniklo vám snad něco?

Víte, co je ale ještě krásné? Čistota. A parametry pro ni se naštěstí nemění. Čistota je v módě stále, ale bohužel o ní platí i to, že je pomíjivá. Starat se o ni je neustálý životní koloběh. Stejně jako snaha o nepomíjivost krásy člověka. Nikdy nepřestanete pečovat o čistotu svých koberců, oken, udržovat podlahy beze šmouh, … Někdy to ale dokáže být pěkně náročná a ubíjející práce. Pak se vám může zdát, že má čistota sotva jepičí život. Pokud se o ni nestaráte správným způsobem, může to tak být. Stejně jako na svůj obličej se snažíte používat jen ty nejlepší kosmetické přípravky, i vaše podlaha potřebuje pořádnou a kvalitní péči a nemůžete čekat, až si o to sama řekne, to už pak může být také pozdě.

Máme pro vás ale radu, jak pomíjivosti čistoty co nejlépe zabránit. Nás. A nás rovná se úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken i ve výškách Brno. My se pomíjivostí čistoty zabýváme velmi důkladně a odborně. U nás najdete ty pravé a nejkvalitnější prostředky k tomu určené. Ať už se jedná o samotné chemické přípravky nebo technické vybavení. Čistota a její vzhled se sice nemění, ale techniky, jak k ní docílit, ano. Stále se vylepšují a my tento pokrok následujeme. Spíše s ním jdeme téměř bok po boku. Špína rozhodně není naším pánem. Na tomto území totiž poroučíme my, a to všechny nečistoty do věčných lovišť.

Neopomenutelným lékem na pomíjivost čistoty jsou také šikovné a pracovité ruce, protože nic se neudělá samo. Plně robotizovanou úklidovou techniku zatím nemáme. Ale lidskému faktoru se stejně nic nevyrovná. Naši lidé totiž pracují s citem, smyslem pro detail a také porozuměním a úsměvem, který denně rozdávají. Takový přístup žádným strojem nahradit nelze, a my si právě proto své zaměstnance hýčkáme, jak jen to jde. A stejně tak své zákazníky.

Okna 02

Kvalitu našich služeb vám může potvrdit například jeden z našich stálých zákazníků – restaurace Šnyt v Praze 9. Kromě toho, že čistíme podlahy, koberce, fasády a odstraňujeme graffiti, také čistíme markýzy a myjeme okna, i ve výškách. V restauraci Šnyt po naší firmě požadovali chemické a mechanické čištění markýz, jejich nano impregnaci a oboustranné mytí střešního okna. Protože náš zákazník ví, že pravidelná údržba markýz je nezbytná, neváhá našich služeb využít. Prach, který se na látce markýz neustále usazuje, ničí její strukturu a výrazně zkracuje životnost markýzy. A co teprve markýzy na rušné ulici… ty trpí mnohonásobně více. Na různá znečištění používá naše firma různé druhy čisticích prostředků. Vždy je třeba na daný problém zvolit tu nejefektivnější chemii. Naši pracovníci ale samozřejmě nevynechají ani prostory okolo markýz. Různé pavučiny a jiné znečištění přes ně nemají šanci projít. Jejich práce je vždy efektivní a důkladná. 5 m2 látky měli dva pracovníci vyčištěných za 1 hodinu.

Po delším zvažování se v restauraci Šnyt nakonec rozhodli, že své markýzy raději chtějí nechat ošetřit dlouhodobě, a vyhnout se tak starostem a zbytečným finančním výdajům. Nano impregnace markýz je velmi výhodná investice. Je sice poněkud dražší, ale z dlouhodobého hlediska s ní pouze ušetříte. Po této impregnaci budete moci na dlouhou dobu čištění markýz vypustit ze svého deníčku úplně. Tento ochranný film má hydrofobní vlastnosti. Prach a špína se do hloubky textilie nedostanou, neusazují se. Markýza je tak chráněná, její životnost se znatelně prodlužuje a také její vzhled po čištění trvá déle. A to všechno i po mnohonásobném zasunutí a vysunutí. Zákazník byl s naší prací velmi spokojen.

Nakonec bylo třeba ještě umýt 32 m2 střešních oken. Práce se prováděla ve výše, a tak bylo třeba také adekvátní vybavení, kterým ale my ovšem disponujeme. Od základních pomůcek pro práci ve výškách vlastníme také speciální horolezeckou techniku, se kterou jsou naši pracovníci odborně vyškoleni pracovat. Vše šlo jako po másle a za 2 hodiny měli naši lidé hotovo. Okna se opět křišťálově leskla, a to jen díky naší technice suchého leštění, která je ohledně mytí oken naší třešničkou na dortu.

Leštění oken za pomoci lešticích přípravků je samozřejmě mnohem snazší, ale rozhodně ne účinnější. Po přípravcích zůstávají šmouhy a na ještě vlhká skla se snadno lepí částečky prachu a jiných nečistot, okna tedy dlouho křišťálová nezůstanou. Zatímco naše technika udrží vaše okna čistá spolehlivě mnohem déle a beze šmouh. A SERVIS LIPKA si totiž pro úklid nevybírá nejjednodušší, ale nejefektivnější metody. Především myslíme na své zákazníky.