18735220 - happy boy smiling kid on blue carpet in living room at home

Dopřejte svému koberci péči, jakou si zaslouží. Čištění koberců Praha 5

Před pár lety jsme s manželem koupili nádherný plyšový koberec. Byl naprosto úžasný, krásně heboučký, měkoučký, s jasně zářivými barvami. Po letech ale zašel a na dotek už nebyl vůbec tak příjemný. Byl sešlapaný a zdrsněl. Často jsem si nad ním posteskla, jaká je škoda, že už není takový jako dřív. Manžel na to většinou nic neříkal a dál jsme to neřešili.

Teď už ale vím, proč hrál mrtvého brouka. Chtěl mě potěšit a chystal se nechat koberec vyčistit, mělo to být překvapení. Nechtěl se prozradit, tak na moje stesky stran koberce radši nereagoval.

Jedno pondělí odpoledne jsem dorazila po práci domů a před domem stál vůz A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců a sedaček Praha 5. Firmu jsem neznala a netušila jsem, co u nás může dělat. Manžela můj příchod překvapil, myslel si, že jsem na srazu s kamarádkou. Jenomže to mělo být až za týden, popletl si datum. Když už manžel viděl, že to dál neutají, vylezlo z něho, že mi chystal překvapení a firmu objednal, aby se postarala o náš koberec.

S velkou radostí jsem se šla dívat, jak pracovníkům servisu jde práce od ruky. Byli ochotní a ke své práci mi podali i odborný výklad. Dozvěděla jsem se, že používají strojové čištění. To znamená, že na rozdíl od jiných metod kladou důraz především na mechanický proces kartáčování a k tomu využívají kotoučový stroj. Tímto způsobem se předem aplikovaná čisticí chemie mnohem lépe dostane do celé struktury koberce a důkladněji se vypořádá s nečistotami.

Protože A SERVIS využívá velice kvalitní chemii, je výsledek čištění opravdu překvapující. Barvy jsou jasnější, ztvrdlá vlákna se zjemní a koberec získá opět svou bývalou hebkost. Manželovo překvapení mi udělalo velikou radost, potěšil mě i jeho výběr firmy, těžko by se někdo jiný o náš koberec postaral lépe.

Kouká na vás ze zdi vašeho domu graffiti? Odstraňování a ochrana v Praze

Zdravím, chtěla bych svou recenzí podpořit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která mě zbavila graffiti na mém domě. Jednoho méně šťastného rána, kdy jsem se ještě stihl pohádat s manželkou, jsem si, když jsem odcházel z práce, na domě všiml divného barevného a nic neříkajícímu obrazci, který byl prakticky přes jednu celou stěnu našeho domu. To mi asi nějaký sprejerský hňup chtěl vylepšit ranní odchod do práce, říkal jsem si.

29278431 - graffiti on wall

Každopádně bylo nutné, aby to šlo pryč, takže hned, jak jsem přišel do práce, jsem začal hledat firmu, která by se o to postarala. A než jsem stihl někoho najít, kolega mi doporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Praha, odstraňování graffiti, plísně. Na nic jsem nečekal a kontaktoval jsem je. Byl jsem rád, že mi dali co nejdivnější termín, protože jsem nechtěl, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády. V domluvený den přijeli a pustili se do práce.

Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou si předem nechali namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako barva našeho rodinného domu. Potom budovu ještě natřeli antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zaručuje, že když by nás to potkalo znovu, tak graffiti půjde mnohem lépe odstranit a nebude to ani tak finančně náročné.

Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidé, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu (a hlavně její službu odstranění graffiti Praha), která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem. Sprejeři díky ní mají utrum a graffiti na mém domě už nebude.