o_Texba_vzor_BARVA-NA-TEXTIL_20g_

Dopřejte svému oblečení nové a syté barvy

Ztratilo vaše starší oblečení své původní kouzlo. Jsou jeho barvy postupem času vybledlé a vy už jej ani nechcete nosit? Můžete ovšem oblečení dodat zcela novou tvář. Pokud oblečení obarvíte na novou barvu nebo pouze zesílíte tu původní, uvidíte, že bude jako nové. Stačí jen správně vybrat kvalitní barvy na textil.

 

 

Texba jsou ty pravé barvy na textil

Barvy na textil Texba jsou z dílny společnosti Druchema. Jedná se o následovníky předchozí značky Duha. Barvy Texba mají ovšem vyšší účinek. Využívat je můžete pro barvení prádla v ruce i v pračce. Nová receptura výroby zaručuje velkou sytost nové barvy a její dlouhodobou stálobarevnost. Obarvení oblečení je velice jednoduché. Stačí vám k němu pouze příslušné množství horké vody, kuchyňská sůl a barva Texba. Hravě zvládnete obarvení prádla v ruce i v pračce. Výsledná barva vás jistě překvapí svou sytostí a krásou.


o_Texba_vzor_BARVA-NA-TEXTIL_20g_

 

Můžete využít i možnost batikování

Barvy na textil se mohou stát také pomocníkem při rodinných zábavách. Své děti jistě potěšíte, když je naučíte batikovat trička nebo tepláky. Nepotřebujete k tomu nic víc než stejné prostředky jako při barvení a silnější provaz. Stačí na oblečení uvázat pevné uzly a dát obarvit. Vaše ratolesti budou z nového vzhledu jistě překvapené. Nezáleží na tom, jaké máte rádi barvy. Barevná paleta barev na textil Texba je opravdu pestrá a široká. Při barvení prádla v pračce nezapomeňte zapnout pračku ještě jednou, aby se od barvy vyčistila. Vložte také kus starého textilu, aby pohltil zbytky barvy. Barva Texba není pro pračku nijak škodlivá.

 

Kompletní sortiment barev na textil naleznete na www.druchema.cz.