prodejni-stanek-atypicke-provedeni

Sezona stánkového prodeje je zde

Počasí již pomalu ale jistě začíná dovolovat i možnost prodeje ve stáncích. Prodejní stánky jsou pro mnoho drobnějších podnikatelů velmi zajímavým oborem. Za chvíli již začne koupací sezóna a na koupalištích bude po stáncích velká poptávka. Drobné občerstvení a pití bude velmi žádané a prodejci si budou mnout ruce. Pokud by vás tento obor prodeje také zajímal, neváhejte a zaplňte volné místo.

 

 

Vymyslete co a kde budete prodávat. Stánek není problém!

Nejvíce byste se měli věnovat výběru prodejního místa a také svého prodejního sortimentu. Protože sehnat kvalitní prodejní stánek není vůbec žádný problém. Najít kvalitního výrobce prodejních stánků se může zdát, jako těžký úkol. Ve skutečnosti se stačí podívat do sortimentu společnosti Delta Svratka. Ta se specializuje na výrobu všech druhů dřevěných staveb. Výroba prodejních stánků mezi nimi rozhodně nechybí. Nezáleží na tom, co chcete prodávat ani na tom, jako má být stánek velký. Společnost Delta Svratka vám vždy nabídne takový stánek, který vám bude dokonale vyhovovat.


prodejni-stanek-atypicke-provedeni   prodejni-stavek-pekarstvi-sumava     

 

Pevná konstrukce ve všech provedeních

Základem každého prodejního stánku společnosti Delta Svratka je pevná konstrukce z kvalitních a odolných dřevin. Na výběr máte z mnoha druhů prodejních stánků. Mezi nimi nechybí stánky s pultovou střechou ani se sedlovou střechou. Dále můžete vybírat stánky panelové nebo srubové. Výhodou panelových domků je jejich snadná montáž a demontáž, takže jsou vhodné i v případě častého přesunu. Tvarové a rozměrové možnosti nabídky Delta Svratka jsou sice velké, ale může se stát, že vám žádný vbízený model nebude vyhovovat. V takovém případě je možná také výroba na míru, přesně podle vašeho přání.

Kompletní nabídku naleznete na www.deltasvratka.cz.