1530006

Dopřejte svým kočkám kvalitní stravu!

Každá kočka potřebuje pro svůj spokojený život správnou a vyváženou stravu, stejně jako každý člověk nebo jiný živočich. Pokud chcete vaší kočce dopřát jen to nejlepší, kupte jí kvalitní jídlo – speciální kočičí konzervy ji jistě budou chutnat!

 

 

 

 

 

Pro kočky jako stvořené

Špatnou stravou můžete kočce způsobit řadu obtíží jako jsou různé nemoci a dokonce i zhoršení psychiky. Konzervy pro kočky jsou jako krmivo ideální. Můžete jim je dávat pravidelně nebo jimi jen občas zpestřit kočce jídelníček. Rozhodně tím svou kočičku potěšíte a ona se vám odmění dobrou náladou!

 

1530006     1530045

 

Jaké vybrat?

Při výběru kočičí konzervy je nutné věnovat pozornost jejímu složení a sledovat vysoký obsah masa. Méně kvalitní konzervy totiž maso ani nepotkaly. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete kvalitu, vyberte si konzervy pro kočky z nabídky specializovaného internetového obchodu happyzoo.cz.

Chutí je mnoho

I kočky mají mlsné jazýčky, toho si jsou výrobce konzerv vědomi. V nabídce happyzoo.cz proto najdete skutečně široký výběr konzerv s různým složením. Vaší kočce můžete dopřát konzervu s kuřecím i hovězím masem, zvěřinou nebo i s u koček velmi oblíbeným rybím masem. Záleží jen na vás, kterou pochoutku jí koupíte.

 

1540019     1570001

 

Mnohem více

Kočky rozhodně nemůžou být krmeny jen konzervami. happyzoo.cz nabízí proto i široký výběr v ostatních kategoriích jako jsou krmiva, nejrůznější pamlsky, vitamíny a speciální léčiva.

 

Kvalitní konzervy pro kočky a mnohem více najdete na www.happyzoo.cz.