Dostaňte jaro do své domácnosti!

Milujete vůni jara, ovšem nemůžete být celý den venku? Chcete, aby to u vás doma vonělo stejně jako na jarní rozkvetlé louce? Vaše přání již není nesplnitelné. I vás seznámíme se způsobem, jak můžete vůni jara dostat i do vaší domácnosti!

Jednoduše a intenzivně díky esenciálním olejům

I vy si můžete svěží vůni jara u vás doma užít díky speciálním esenciálním olejům. Právě díky nim můžete provonět celý váš byt nebo třeba i kancelář. Uvidíte, jak se vám ihned zlepší nálada a zvýší se vaše výkonnost. Vůně esenciálních olejů přinese i k vám pocit pohody, klidu a svěžesti. Esenciální oleje jsou totiž extrahovány z různých květin. Jsou jakousi životní sílou dané rostliny, kterou díky tomu můžete získat i vy. Esenciální oleje mohou podpořit nejev váš lepší psychický stav, ale mohou mít i blahodárné účinky na vaše zdraví.

 

Jarní vánek nebo květinový ráj? Volba je na vás

Esenciální oleje mohou mít mnoho rozmanitých podob. Existují jednodruhové esenciální oleje a také speciální směsi. Právě speciální směsi vám chceme představit. První možností, jak dostat jaro až k vám domů, je Jarní vánek – vonná kompozice esenciálních olejů. Stačí pár kapek a ucítíte svěžest stejně tak, jako kdybyste byli v jarní přírodě. Druhou možností je směs esenciálních olejů Květinový ráj. Tato směs je novinkou ve světě esenciálních olejů. Ta krásná a intenzivní vůně tu dosud nebyla!

 

TIP – esenciální oleje můžete použít nejen k provonění domácnosti. Můžete přidat i pár kapek do vaší koupele nebo je použít k masáži!

 

Dopřejte si jarní vůni každý den.

 

Nabídku těchto i dalších esenciálních olejů najdete na www.knihydobra.cz