Autopotahy které překvapí

Říká se, že nic netrvá věčně a u spotřebního zboží to platí obzvláště. Dříve vydržely například  boty celý život a občas se nechaly akorát podrazit. Dnes je tomu jinak. Má to však své pozitivní své stránky. Čím větší je nabídka tím spíše si vybereme to co je pro nás nejlepší a také cena je při velké konkurenci příznivější.

V době, kdy takřka v každé domácnosti je jedno nebo i více aut je na místě otázka jak se staráme o interiéry těchto aut. Základním prvkem interiéru jsou pochopitelně autopotahy. Doba tak pokročila, že nejsou to jen univerzální potahy, ale hlavně potahy na míru, a to nejen v rámci značky, ale také jejich typových řad. Takové autopotahy na míru vám tedy přesně sednou na jednotlivé sedačky a vytvoří skvělý estetický dojem, který vám zpříjemní vaše cesty autem.

Autopotahy průvodce výběrem

Je jasné, že s výběrem barvy vám asi není nutné pomáhat, ale další specifika rozhodně stojí za připomenutí. Asi nejzásadnější rozhodnutí je to, zda na zadní sedačky použijete dělené nebo nedělené autopotahy. Každá z uvedených variant má své přednosti. Pokud však uvažujete, že občas povezete větší náklad a zároveň budou cestovat na zadních sedačkách spolucestující, budou vhodné potahy dělené, s tím, že sklopíte jen část zadních sedaček. Zároveň se ujistěte, že prodávané autopotahy jsou včetně potahů opěrek hlavy. Důležitým prvkem pak je polstrování a laminování spodní vrstvy potahu. To je velmi cenné, aby potah samovolně nesklouznul a zároveň tato vrstva zpevňuje samotný potah a prodlužuje jeho životnost. Pamatujte také nato, za takové potahy myslí na případné boční airbagy.