Dovolená pro hokejové fandy

Hokej je jeden ze sportů, který alespoň vzdáleně sleduje většina republiky pravidelně, v době mistrovství světa nebo olympiády se před hokejovou horečkou utéct nedá. Správný fanoušek ale zná i jiné události, než jen českou reprezentaci a zápasy NHL si dokáže perfektně užít. Vybírat pak dárek právě pro takového fandu může být příjemnou povinností.

Ženy si spíše než kvůli výsledkům pamatují hráče kvůli vzhledu. Mužných hokejistů je v každém týmu plno a tak většinou není ani problém zjistit, kterému týmu náš partner nebo kolega fandí. Pro ty, co se od zámořských zápasů nehnou ani na vteřinu a fandí o sto šest, jsou totiž skvělým výletem zájezdy na hvězdnou NHL. Společná krátká dovolená nebo jen výlet party kamarádů bude nezapomenutelným zážitkem.

Dnes není problém cestovat po celém světě a moci se tak podívat na zápas svého oblíbeného týmu naživo. Není tak nijak složité pořídit lístky na Chicago nebo jiný tým, sledovat zápas přímo z tribuny a užít si atmosféru. Znáte lepší způsob, jak udělat radost skalnímu fanouškovi, než ho letecky poslat na zápas jeho týmu a navíc i s ubytováním, aby si celý výlet opravdu užil do poslední minuty?

Když se rozhodnete zájezd na hokejový zápas darovat, je dobré ještě vymyslet nějaké originální předání. Voucher sám o sobě samozřejmě udělá radost, ale trocha napětí při rozbalování ještě nikomu neublížila. Zkuste tak udělat jednoduchou obálku nebo darovací listinu, na kterou vytisknete třeba osobní vzkaz nebo nápovědu k tomu, kde dárek najít. Pokud budete tisknout barevně, budete muset použít náplně do tiskáren, aby barva zůstala sytá, ale oslavenec to jistě ocení.

Mít možnost udělat si výlet za hranice všedních dní jistě uvítá každý. Pak už je jen na vás zda si uděláte partnerský výlet a hokejový zápas bude jen součástí romantické dovolené, nebo naopak vyšlete partu chlapů na hokej a vy si uděláte dámskou jízdu.