Dovolená se blíží, víte kam zajít pro inspiraci?

Čas dovolených je pomalu za dveřmi a nám pozvolna dochází potřebný prostor k ohlášení pevného termínu pracovního volna. Ještě předtím než uděláte ukvapené rozhodnutí, uvědomte si, že společně chvíle s vaší rodinou nejsou samozřejmostí. Právě z těchto důvodů je dobré se zaměřit na takové destinace a zážitky, které nejlépe vystihují vaše specifická přání a dokážou splnit všechny vámi předložené požadavky.

Chybí vám inspirace k objednání služeb a bojíte se, že se Vaše dovolená stane odrazem loňského lenošení na terase?  Stále váháte a nemůžete se rozhodnout pro určitý tip pobytu o lokalitě nemluvě? Pokud výše uvedené otázky korespondují s vaším vnitřním rozpoložením, máme pro vás zajímavé řešení v podobě netradičního putování. Přijmete pozvání na poznávací cestu po stopách úspěšného seriálu Policie Modrava.

 

Dovolená na Šumavě tak trochu jinak

Máte neoblomný pocit, že vám překrásné šumavské kopce nemají už co nabídnout? Vydejte se do těchto hojně navštěvovaných končin a nechte se inspirovat místy a scenériemi, které se v populárním kriminálním seriálu objevily. Odhalte doposud vašemu zraku skrytá místa šumavských lesů společně se svou rodinou.

Česká republika je proslulá svou bohatou historií, příběhy o statečných vůdcích a tajemnými legendami. Byla by škoda skončit přes den na trhu a na večer v místní hospůdce. Nenechte se nedostatečnou inspirací srazit na kolena a tento rok dejte přednost kriminálce, která se stane malou mapou a návodem k odhalení zajímavých šumavských lokalit. Dovolená na Šumavě v netradičním pojetí se bezesporu promění v turistický zážitek,

 

Dovolená na Šumavě s Kriminálním příběhem

Televizní seriál Policie Modrava dokázal opětovně vzkřísit oblast šumavských kopců a vdechnout jim tolik potřebnou chuť po objevování. Na portálu cestovní kanceláře ATIS se zjevila skvělá šance, jak získat podrobný návod vyobrazující všechny turistické cíle po jednotlivých dílech. Pokud jste měli pocit že vám jižní část tuzemské krajiny už nemůže nic nabídnout, tak zkuste Dovolenou po stopách Policie Modrava.