Dryperátor – revoluční novinka v sušení prádla!

Sušení prádla je pro mnoho moderních žen noční můrou. Také vás nebaví neustále vytahovat nevzhledný věšák nebo věšet prádlo na šňůru a čekat dlouhé hodiny než uschne? Nyní už nemusíte. Přichází totiž revoluce – jmenuje se dryperátor!

 

 

Sušící skříň jako super řešení!

Dryperátor přináší do světa sušení prádla revoluci. Dryperátor je totiž unikátní sušící skříň. Uvnitř skříně se nachází tepelný výměník, který funguje jako zdroj tepla, je zde umístěn také variabilní věšákový systém a ventilátor pro lepší cirkulaci teplého vzduchu. Díky této unikátní konstrukci umožňuje dryperátor rychlé a efektivní sušení prádla. Je také možné ho požít k vyvětrání prádla po sportu nebo načichlého prádla z restaurace. Dryperátor také funguje jako doplňkový zdroj tepla v koupelně.

 

Úspora místa

Dryperátor je skříň bez zad a umisťuje se na stěnu. Je vhodné ho umístit do koupelny. Ušetříte tím tak místo, protože už nikdy nebudete muset vytahovat neforemný sušák, který stejně všude jen překáží. Dryperátor je vyroben z voděodolné překližky, takže mu vlhkost v koupelně nevadí. Standardně je dodáván v bílé barvě, ale pokud budete chtít, můžete si nechat dvířka vyrobit v jakékoliv barvě ze stupnice RAL. Jestliže máte rádi design, potom vás jistě potěší, že na dvířkách můžete mít i  foliový tisk. Díky němu může dvířka zdobit jakýkoliv obrázek nebo obrazec – dryperátor tak může být i výrazným designovým prvkem vaší koupelny.

 

Jestliže chcete mít vaše prádlo vždy dokonale suché, uvažujte o dryperátoru! Je to skvělé řešení.

 

Více informací najdete na www.dryperator.cz