Nakupujte zážitky jako dárky přes internet – vyplatí se to!

Marně si lámete hlavu s tím, jaký dárek vyberete? Také už vás nebaví kupovat nepraktické věci, které většinou stejně skončí někde pohozené v koutě pod návalem prachu? Chcete zazářit s jedinečným dárkem? Potom vsaďte na zážitky. Co vše je možné darovat?

 

 

 

Překvapí každého!

Kouzlo darovaného zážitku je v jeho podstatě. Člověku totiž nedarujete jen tak něco, ale dáváte mu vlastně vzpomínku na celý život. Zážitek se hodí jako dárek pro každého. Obdarovat jím můžete například novomanžele, tátu i mámu, přítele nebo i děti. Vybírat je totiž opravdu z čeho!

 

Adrenalin rozhodně nadchne!

Největší oblibě se v současné době těší adrenalinové zážitky. Darovat můžete například Bungee Jumping, tandemový seskok, let na vznášedlu nebo i zorbing. Pro opravdové fajnšmekry se potom hodí adrenalinový zážitek v podobě podzemního dobrodružství, při kterém je možné zažít průzkum podzemních jeskyní se zkušeným speleologem. Lahůdkou pro odvážné je potom zážitek v podobě výcviku speciálních jednotek S.W.A.T, při kterém obdarovaný na vlastní kůži zažije simulované osvobození rukojmích nebo drogovou razii!

 

 

Možný je i sport nebo relaxace

Pokud si myslíte, že by adrenalinový zážitek nebyl to pravé, vůbec to nevadí. Darovat totiž můžete i příjemný relaxační zážitek například v podobě pobytu v pivních lázních nebo i masáž. Mezi top zážitky patří i ty sportovní. Co třeba potěšit dnem na jachtě pro dva, squashem s Janem Koukalem nebo lekcí golfu? Fantazii se zkrátka meze nekladou…

Na co si dát při nákupu pozor?

Při nákupu zážitku si musíte dát pozor pouze na jediné – na kvalitu společnosti, od které zážitek kupujete, protože jedině tak budete mít jistotu dobrého nákupu!

 

Zajímavou nabídku přináší zážitková firma ESENNCE.cz.

 

Najdete ji na www.esennce.cz