Eko-dřevostavby jsou stále žádanější

Bydlení nastálo, víkendové pobyty, dovolenková sídla. Tohle vše dokáží zaštítit montované dřevostavby. Ještě před lety představovaly velkou neznámou a lidi se na ně koukali přes prsty s velkým otazníkem. V průběhu času, kdy se uživatelé a dřevostavby navzájem oťukávali, se domy ze dřeva staly velkým hitem.

Patříte-li k těm, kterým dřevostavby učarovali, věřte, že v tom nejste sami. Počet obyvatel montovaných domů stále roste. Dřevostavby Hobbytec Home a mobilní domy Hobbytec Mobile nabízí nespočet způsobů, jak snadno a hlavně rychle vyřešit situaci s bydlením. Kdo by si nepřál dům, který spojuje to nejlepší z moderní architektury, je šetrný k přírodě i vaší peněžence a uvnitř se cítíte pohodlně? Navíc nyní s montáží zdarma.

 

Dům snů nemusí stát majlant

Dřevostavby se dělí do několika sekcí. Mezi nimi dominují mobilní domy, malé montované domy a takzvané rodinné domy na klíč. Všechny druhy spojují nízkoenergetické vlastnosti a užití ekologických materiálů. Další výhodou každé dřevostavby je snadná flexibilita v řešení interiérových prostor a velký důraz na individualitu. Obecně známými aspekty je rychlost stavby a úspora financí. Stavba dřevostavby vyjde v průměru o třetinu levněji, než stejně velký zděný dům.

 

Jak vybrat správný typ?

Vybrat vhodný dům je často oříškem. Investor by si měl uvědomit, co od nového domova čeká, kolik lidí v něm bude žít a podle toho vybírat velikost i styl. Pomoci může vzorový katalog , který vizuálně představí jednotlivé typy.

Velmi módní dřevostavbou na klíč jsou bungalovy, patrové rodinné domy se sedlovou střechou a mobilhomy. Vzorové ukázkové domy lze v reálu prohlédnout na ukázkovém místě v Tehovci u Říčan. K dispozici všem návštěvníkům je sedm nemovitostí, od velikosti 60 metrů čtverečních po luxusní 250 metrovou rezidenci. Ostatně, přijeďte se podívat sami!

Aktuálně je možné získat 50% slevu na montáž.