Topmodelka Daniela Peštová se stala ambasadorkou značky Lactovit

Lactovit a známá topmodelka Daniela Peštová spojily své síly. Na začátku listopadu ambasadorka značky představila experta na boj proti suché pokožce, je jím Lactovit lactourea.

Značka Lactovit se již 20 let věnuje intenzivnímu výzkumu výhod mléka pro péči o pokožku celé rodiny. Proto nabízí širokou škálu produktů sprchových gelů, tělových mlék a sprchových gelů pro muže 3V1, které díky speciálnímu složení obohacenému o proteiny, vitamíny, minerály a lipidy zajišťují pokožce optimální výživu a hydrataci. Lactovit jde však ještě dále a spolu s technologií mikrokapslí PROTEIN CALCIUM přináší to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživuje, posiluje proti vnějším vlivům a podporuje regeneraci buněk, aby zůstávala silná a mladá.

Slavná top modelka Daniela Peštová sdílí s Lactovitem společné hodnoty, kterými jsou rodina péče a otevřenost. Proto se se stala tváří značky Lactovit a představila veřejnosti na začátku listopadu regenerační řadu Lactovit Lactourea, světového experta v boji proti suché pokožce. Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Pro Danielu je rodina a péče o její nejbližší tím nejdůležitějším v životě. Samotnou péči považuje za základ krásy a spokojenosti. Otevřenost patří k její podstatě. Těchto hodnot si cení i Lactovit, a proto nabízí celou škálu produktů jako jsou sprchové gely, tělová mléka nebo pánské sprchové gely 3 v 1 představuje cílenou péči o pokožku celé rodiny.

Ponořte se do tajemství blahodárných účinků mléka a objevte více pečujících produktů Lactovit na www.lactovit.cz.