Ekologická drogerie jednou z cest k přírodě

Záleží vám na zdraví vaší rodiny a vás samotných? Není vám lhostejné, jakým způsobem se odráží životní styl vaší rodiny a počínání na životní prostředí? Pokud jsou to otázky z kategorie a oblastí, které vás zajímají, rozhodně by vám neměla uniknout nabídka skvělých produktů ze segmentu ekologické drogerie Puritas

Právě v ní naleznete ekologické čistící prášky, prací prostředky, aviváže a další produkty založené výhradně na bázi přírodních látek. Jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale i k lidskému zdraví. Na chemické látky z klasických pracích prostředků jsou nejcitlivější děti, ekologická drogerie je tedy velkou šancí, jak své děti ochrání

 

Reklamní klamy

Reklamní spoty na prací prášky a další drogerii by mělo v zákaznících vyvolat pocit, že právě deklarovaný produkt je tím nejlepším. Vyprané prádlo se třpytí bělostí a voní po celé dny nošení.

Stejný efekt však u ekologického praní nenalezneme a to z jednoduchého důvodu. Všechny ty nadstandardní vjemy jsou výsledkem používání zdraví škodlivých chemických látek. Spotřebitel si tak musí uvědomit jednu z důležitých věcí a být informován o všech chemických výhodách.

 

Ekologické prostředky bez obsahu škodlivin

Chemický průmysl vytváří všechny drtivé dopady doby jedové. Zubní pasty, nové koberce, lina, nábytek i textil do ovzduší uvolňuje rakovinotvorné látky. Ekologická drogerie jde úplně opačnou cestou a poskytuje spotřebitelům jasnou odpověď v takto složitém světě plném látek jako je chlór, formaldehyd, optické zjasňovače, perboráty nebo fosfáty.

Za každou z nich stojí riziko rozvinutí nebo prohloubení zdravotních rizik. Udělejte si malou zastávku na webových stránkách společnosti Puritas a předejděte celé řadě zdravotních neduhů. Ekologická drogerie je skvělou volbou pro všechny spotřebitele.