Sex ve světě

Jste se svým milostným životem spokojení? A jak myslíte, že si Česko stojí ve světě? Některé země si na svůj sexuální život nemohou stěžovat. Kde najdete ty nejuspokojenější lidi na světě?

· Švýcarsko

V souvislosti se Švýcarskem a sexem si možná vzpomenete na kauzu, kdy švýcarská vláda jednala o povolení incestu. Celkově je tato země sexu velmi otevřená a je to znát. Všudypřítomná pornografie, sexuální drive-in kabiny, kavárny, kde si u kávy můžete dopřát orální sex a mnoho jinch lákadel je důvodem, proč si Švýcaři na svůj sexuální život vůbec nestěžují.

· Španělsko

Jižní země plná temperamentních mladíků, kteří čekají na zástupy turistek, aby je mohli opěvovat a obšťastňovat – to je Španělsko. Volnému sexuálnímu životu napomáhají i všudypřítomné párty, alkohol a jižanský naturál.

· Itálie

Itálie je na tom velmi podobně, co se sexuálního života týče, jako Španělsko. Jižanský temperament je tu znát na každém kroku, muži jsou velmi otevření a v mnoha případech až neodbytní. Se svým milostným životem je tu spokojených téměř 70% obyvatel.

· Indie

I když hinduismus zakazuje předmanželský sex a domluvené sňatky jsou v této zemi ještě stále velmi časté, sexuální život je zde pestrý a bohatý. Aby také ne, když Indie je domovem kamasútry a tantrických masáží.

· Brazílie

Brazílie je stejně jao Švýcarsko rájem sexu, prostituce a volné morálky. Brazilky jsou sexu velmi otevřené a nebrání se experimentům. Podle průzkumů se v této zemi milují v průměru třikrát týdně.

· Čína

Možná vás překvapí, že v tomto žebříčku je umístěná i Čína. Ta se tam však nedostala pro reálný sex, ale proto, že se zde velmi dobře daří virtuálnímu a kybernetickému sexu. Číňané také mají velkou spotřebu erotických pomůcek a různých masážních gelů na erotické masáže.

· Česko

Naše republika se v celkové spokojenosti umístila až hodně pod průměrem. I když máme poměrně liberární přístup k sexu, spokojená je necelá třetina.

· Japonsko

Japonsko zabralo v žebříčku jedno z posledních míst. Je to smutné, ale tato technologická velmoc nemá moc sexuálně spokojených obyvatel. A to navzdory tomu, že Japonsko přispělo světu oblíbenou erotickou nuru masáží či produkcí erotických pomůcek