Elegantní pánská společenská vesta může mít mnoho podob! Jakých?

Společenské pánské vesty začínají být v posledních letech stále žádanějším zbožím. Nutno říci, že se jejich obliba vrací po několikaletém úpadku. Ještě před několika lety byla společenská vesta neodmyslitelnou součástí pánského obleku. Postupem času jejich obliba upadala, ale v současnosti se opět zvyšuje. Svůj podíl na tom mají hlavně prodejci a výrobci vestiček, kteří nabízí moderní vesty v mnoha elegantních střizích. Důkazem toho jsou například vesty na stránkách Z-Ciziny.cz.

 

Společenské vesty Z-Ciziny.cz s důrazem na materiál a eleganci

Společenské vesty v moderním provedení už zdaleka nejsou jen součástí pánských obleků. Jsou zcela samostatným druhem oblečení, který můžete volit pro různé druhy společenských akcí a večírků. Využití vestiček se liší podle střihu i materiálu provedení. Na e-shopu Z-Ciziny.cz si toho jsou velmi vědomi a společenské vesty nabízejí v širokém zastoupení druhů. Hlavní důraz je ale kladen zejména na kvalitu materiálu, zpracování seriálu, elegance střihu a originalita. To vše při zachování příznivě nízkých cen, které začínají na hranici 650 Kč.

Malé i hluboké vykrojení

Střih košil se liší zejména ve velikosti jejich vykrojení. Samozřejmě i v barevném provedení, ale to záleží na vkusu. Materiál vest je tvořen kombinací bavlny a polyesteru, kde je větší část přírodní bavlny. Velký rozdíl ve vykrojení rozděluje druhy vest, podle událostí, na které budete vesty volit. Vesta s malým vykrojením je vhodná pod společenský oblek na formální příležitosti. Vesty s větším vykrojením se naopak hodí i k nošení samostatně, bez obleku a tedy k méně formálním příležitostem. Hluboké vykrojení zvýrazní postavu a dá větší možnost vyniknutí pro kravatu. Podle hloubky vykrojení se liší také počet knoflíků. Všechny tyto druhy na Z-Ciziny.cz najdete. Drtivá většina nabízených vest na e-shopu je zákazníkům po celé ČR doručována do dvou dnů.

Příklad jednoho z nejoblíbenějších druhů – vesty Vulo

Pánská Vesta Vulo se v sortimentu pánských společenských vest na Z-Ciziny.cz řadí k nejpopulárnějším. Nabízena je v elegantní černé barvě se středně hlubokým vykrojením. Hodí se k nošení pod oblekem i k samostatnému. Střední vykrojení zvýrazní ramena a hrudní oblast. Zapínání vesty tvoří 3 knoflíky a nechybí přední náprsní kapsa na levé straně pro kapesníček ani 2 postranní kapsy.

Kompletní nabídku pánských vest najdete na www.z-ciziny.cz