Erotické kostýmy vnesou do vaší ložnice svěží vítr

Při svatebním obřadu si partneři obvykle slibují lásku na celý život. A k lásce samozřejmě patří i erotické hrátky. Ale co když se pouhý sex po pár letech omrzí? Pak musíte sáhnout po něčem, co dokáže do vaší ložnice i vztahu vrátit to jiskřivé erotické vzrušení, které jste cítili na začátku.

Víc, než jen jedna role

Erotické fantazie mužů i žen jsou velmi bohaté. Nezáleží na tom, že v reálném světě mají z doktorů spíše hrůzu nebo že by je ani nenapadlo začít svádět policistku ve chvíli, kdy jim uděluje pokutu. V přítmí ložnice se mohou všechny fantazie stát skutečností. Stačí jim jen vhodně pomoci. Erotické kostýmy s nezbytnými doplňky jsou přesně tou pravou cestou, která vám pomůže odhalit další rozměr vaší sexuality.

K rozehrání těch správných sexy chutí jsou zpočátku nejlepší známé a jednoduché kostýmy, ke kterým nepotřebujete žádnou hereckou průpravu. Zahrajte si například na sexy zdravotní sestřičku, která dokáže vyšetřit úplně všude a vzápětí poskytnout ten správný erotický lék. Nažhavená servírka či pokojská, která se nejprve nechá osahávat a poté vše dovede do úžasného konce, také není k zahození. A co by váš partner asi říkal na uklízečku, která si zapomněla pracovní oblečení a doma vytírá jen v průhledné košilce a tangách?

 71f49abcdbb36d8f4a6cab55d37a1456

Už vás nebaví být milá a pozorná? Tak neváhejte a rozšiřte svou garderóbu třeba o uniformu policistky. Svažte uprchlého zločince erotickými pouty nebo klidně svými tangy a nechte ho, aby splnil každé vaše přání.

Vyzkoušet můžete i hru na nevinnost. Buďte na chvíli třeba panenskou studentkou, která by se ráda nechala zaučit v kouzelném umění sexu.

Vsaďte na kvalitu

Nic nemůže erotické chvíle pokazit více, než nepříjemný zvuk trhané látky. Navíc určitě chcete, aby váš kostýmek vydržel více než jen jednu akci. Nakupujte proto u oveřených prodejců, kteří do svého sortimentu zařazují výhradně kvalitní a perfektně vypadající kousky.

V e-shopu www.daniela-pradlo.cz najdete pestrou nabídku erotických kostýmů všeho druhu. Erotické kostýmy jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a navíc je lze libovolně dotvářet. V e-shopu najdete také bohatou nabídku podprsenek, kalhotek a dalších nezbytných kousků, které mohou vašemu kostýmu dodat nečekaný šmrnc.

045234a5d5051bd9d39a871922535b17