Vyzkoušejte moderní tvořivé techniky

Dekorace jsou součástí každého oděvu, byť se někdy jedná o zcela nepatrné detaily, které v celku tvoří symetrický módní styl. Chcete si také vyzkoušet moderní tvořivé techniky a zdobit tak nejen své oblečení, ale rovněž dát novou tvář svým módním doplňkům? Inspirujte se.

Zatkávání krásných obrazců

Jednoduchým a poměrně novým způsobem, jak osvěžit svůj šatník, je technika zatkávání vlny do látky. Jedná se o nenáročné dekorování tkanin podle vaší fantazie. Rozhodně by vám k tomu ale neměl chybět zatkávací stroj Janome FM 725. Tento speciální stroj nešije, nevyžaduje pro svůj provoz žádné nitě nebo další potřeby pro šití. Dokáže však ozdobit prakticky cokoliv – klobouky, čepice, bundy, halenky, trička, kalhoty, sukně, polštáře, ubrusy anebo koberce a deky. Zatkávání vlny na stroji vás bude bavit! Vymyslete jedinečné dárky pro své blízké a díky jednoduché technice si oživte jakýkoliv model ve skříni. Fantazii se meze nekladou.

pod_7057_1

Ze světa kreativity

V uměleckém světě se stále objevují nové způsoby, jak vyrobit ozdoby, dekorace a změnit doplňky. Velké oblibě se těší také filcování a punchink. První zmiňovaná technika je především v podání jehly vhodná pro úplné začátečníky. Filcování jehlou se dělí do tří základních skupin, a to vpichování vlny do forem, filcování polystyrenových forem či volná tvorba dekorativních předmětů.

Díky těmto metodám můžete bez pomoci stroje vytvořit krásné dekorace i ručně vyráběné dárky pro své blízké. Potěšte je na Vánoce, k narozeninám nebo jim jen svou osobitou tvorbou připomeňte, že vám na nich záleží. Dobrá zpráva je, že si poradí i začátečníci v oboru, kteří ocení jednoduchost práce. Vyzkoušejte i vy moderní umělecké techniky, budou vás bavit a navíc podpoříte svou tvořivost a fantazii. Veškeré ostatní příslušenství a doplňkové zboží pro filcování a punchink najdete na webových stránkách.

7057_1