Erotické masáže jsou skvostným zážitkem!

Pokud chcete zažít něco nového a jedinečného, měly by vás speciální erotické masáže rozhodně zajímat. Nad jinými druhy masáží vynikají provedením a na jejich konci je zážitek, který vás přivede do ráje. Vše se samozřejmě děje v rámci slušnosti a absolutní diskrétnosti. V čem je jejich kouzlo a pro koho jsou určeny?

 

Erotická masáž jako cesta k maximálnímu uvolnění 

Jak název napovídá, erotické masáže jsou velmi intimní. Jsou určeny především pro muže, ale jejich kouzlo si mohou užít i ženy. Na tento druh masáže mohou jít dokonce společně i páry. Erotická masáž má specifický průběh. V první fázi klient podstoupí horkou koupel. Již při ní je přítomna masérka. Cílem je, aby si klient na masérku zvykl a došlo k jejich souznění. Poté již probíhá samotný proces. Masérka nanáší na tělo klienta vonné oleje a jemně masíruje celé tělo. Větší důraz je kladen na okolí intimních partií. Vše ale v rámci slušnosti. Důležité je, aby během masáže došlo k absolutnímu uvolnění, stává se také, že klient dojde k vyvrcholení, což je běžné a maximálně uvolňující.

 

Kde se objednat?

Na erotickou masáž je možné se objednat do Salonu Matahari, který najdete v Praze na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Objednávky je možné udělat přes telefon 773 164 811, e-mailem info@mataharisalon.cz či stačí vyplnit online objednávku. Vše je naprosto diskrétní.

Co si můžete užít?

Salon Matahari nabízí erotické masáže klasické – kdy klienta masíruje jedna masérka, možné je užít si i masáž párovou – určena je pro muže a ženu a nebo speciální masáž, kdy zároveň masírují dvě masérky. Zajímavé je, že si každý může zvolit masérku podle sympatií. Jejich profily jsou k dispozici na oficiálních stránkách salonu na www.mataharisalon.cz.

 

Erotické masáže v Praze jsou nevšedním zážitkem, který rozhodně stojí za vyzkoušení…Neváhejte a objednejte se třeba ještě dnes…