Erotické masáže působí proti stresu

Celé dny v práci, náročné úkoly a mnoho stresu se může podepsat nejen na zdraví, ale i naší náladě. Erotická masáž pomůže zrelaxovat tělo i mysl a, lidově řečeno, dobít baterky. Jak probíhá?

 

Odpočinek nejen pro tělo

Za erotickou masáží už nemusíte chodit potají a do tmavého průjezdu, ale dopřát si ji v útulném a diskrétním prostředí s uvolňující atmosférou. Erotické masáže pomáhají zbavit se stresu, odpočinout si od starostí, zregenerovat svaly a uvolnit napětí. Zároveň si užijete i příjemné vzrušení a masérka se, oproti klasické masáži, postará i o vaše intimní partie. Celá masáž je zakončena vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Vyplatí se odhodit stud a zábrany a užít si masáž od začátku do konce. Ke skvělému zážitku přispívá i tlumené světlo a krásná masérka, která na sobě má jen sexy spodní prádlo a nebo ani to. Můžete se jí dotýkat, povídat si s ní, dívat se na ni při masáži a nebo naopak zavřít oči a oddat se příjemným dotekům. Při společné sprše nebo koupeli před začátkem samotné masáže se můžete vyptat na vše, co vás zajímá nebo z čeho máte obavy a uvolnit se.

 

Netradiční zážitek

Na výběr máte několik druhů, záleží tak především na vaší náladě, kterému dáte přednost. Podle zvoleného typu použije masérka vonné oleje, mýdlové bubliny nebo lávové kameny, záleží na vaší volbě. Velmi žádané jsou exotické nuru masáže, při kterých se používá speciální velmi kluzký olej z mořských řas, který nelepí a naopak minimalizuje jakékoli tření. Masérka tak po vašem těle může klouzat a masírovat vás celým svým tělem, což je velmi nevšední zážitek. Spojení sexuálních a duchovních prvků nabízí tantrická masáž, při které se dokonale uvolníte a zbavíte nahromaděného napětí a stresu. Cílem každé masáže je především vaše pohodlí, odpočinek a skvělý zážitek, na který budete vzpomínat.

Nechat se hýčkat a rozmazlovat doteky ve spojení s nevtíravou hudbou a smyslnou atmosférou vás dokonale zbaví stresu i napětí a pomůže se uvolnit a odpočinout si. Po masáži se budete cítit plní energie do dalších dní.