Exotické dovolené „šité na míru“ není možné odolat

Nový rok je za námi, zima se ukazuje v plné své kráse, takže nastává čas nejen pro zimní radovánky, ale je tu ideální chvíle, abychom začali plánovat letní dovolenou. Láká vás exotika? Poradíme vám, jak si ji můžete užít nejlépe!

 

Masová turistika vám jen zkazí zážitek

Vydat se z České republiky za krásami exotických zemí, to již není dnes nic výjimečného. Klasické pobytové zájezdy nabízí mnoho cestovních kanceláří. Problém většiny zájezdů je, že se na nich setkáte s masou dalších turistů, což může dojem z celé dovolené zkazit. Budete se všude mačkat, podíváte se jen tam, kam budou chtít ostatní apod. Pokud chcete skutečně poznat exotické země, vyplatí se vám, když budete cestovat v menší skupince – například jen s rodinou či několika přáteli. Právě takové zájezdy na míru nabízí na cestovní kancelář Monoi.

 

Luxusní dovolená šitá na míru

Monoi je tak trochu netradiční kancelář, která vytváří exotické zájezdy pro menší skupinky. Snaží se všem cestovatelům nabídnout luxusní zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. Exotická dovolená díky Monoi dostává úplně jiný rozměr. Kancelář totiž vybírá ty nejatraktivnější exotické destinace a současně také více či méně známá místa, která stojí za vidění. Objednat si můžete zájezd na Srí Lanku, ostrov Mauricius, poznat krásy Afriky, Jižní Ameriky, Austrálie a Oceánie či dokonce Asie. Záleží jen na vás, jaký kout naší planety bude pro vás ten nej. V rámci ceny zájezdu zajistí Monoi vše potřebné – zájezdy zahrnují letenky, vyřízení vízových formalit, pojištění, průvodcovské služby a samozřejmě i zajištění pobytu. To je zařízeno v prověřených resortech s důrazem na maximální komfort. Budete tak mít jistotu, že z exotických zemí poznáte jen to nejlepší a budete si užívat luxusu. Kromě toho umí cestovní kancelář zajistit i zájezdy na míru – například pro gurmány, milovníky golfu apod.