Feng Shui aneb odháněč špatných vlivů

Feng Shui znamená klasické čínské umění a zároveň vědu, která se zabývá harmonickým životem s okolním prostředím. Využíváte jej v situacích, kdy si přejete zlepšit vaše životní podmínky, ať už ve zdraví, vztazích nebo pouze pro vaši celkovou spokojenost. Feng Shui vám napomáhá rozpoznávat a ovlivňovat vzájemné energie prostředí, které jsou kolem vás. Například váš domov a osoby, které se kolem něho vyskytují, feng shui směruje ve váš prospěch. Feng shui se hodí do všech míst, kde si přejete, aby se lidé cítili dobře. To znamená do vašich domů, bytů, zahrad, kanceláří a podobně.

Doplňky pro Feng Shui

Pokud se vaše nemovitost nevyskytuje zrovna ve vyhovujícím prostředí, je vhodné využití různých objektů feng shui, které dokáží odehnat škodlivé vlivy z vašeho okolí. Často je uplatnění těchto pomůcek nezbytné.

Nejčastější a intenzivně vyhledávanou pomůckou je zrcátko Ba-gua nebo ho můžeme nazývat Pa-kua. Jedná se o osmihranný symbol s kruhovým zrcátkem v jeho středu. Kolem něho jsou zvýrazněny trigramy. Zrcátka dokáží spolehlivě stahovat a odrazovat pryč negativní energie i přesto, že nemíří přímo na ně.

Jak nakupovat feng shui předměty?

Na internetových stránkách knihydobra.cz naleznete bohatý sortiment různých druhů symbolů feng shui. Najdete tam například již zmiňovaná zrcátka pa-kua, dále závěsná slunce s čínskými uzly, která se zavěšují v domácnosti pro štěstí, lásku a zdraví.

Tři čínské mince svázané červenou stužkou rovněž nesmí chybět v nabídce feng shui. Tyto mince se ukládají k penězům, aby je rozhojnily. V současné době se tento amulet nosí jednoduše v peněženkách. Pokud se i vy chcete zbavit nepříznivých vlivů na vaše okolí, pak neváhejte a objednávejte si i vy tyto unikátní ochranné pomůcky do vašeho domu.