Inspirace pro (nejen) podzimní dekorace

Barevné listí i sychravé počasí – to je typický podzim, který nám jasně dává najevo, že léto je pryč a začínají vládnout barvy podzimu. Chcete si vyrobit vlastní dekorace, které jsou typické pro podzimní čas? Pak s námi vyzkoušejte scrapbooking a quilling.

Výtvarné metody pro všechny

Nezáleží, zda máte pět, třicet nebo sedmdesát. Tvořit může opravdu každý! A jak nejlépe využít volný čas, když venku prší, než vyrobit něco pěkného a ozdobit tak svůj dům či byt? Potěšte své blízké a začněte tvořit. Scrapbooking je skvělou volbou pro ty, kdo mají rádi detaily a vyšperkované doplňky. Pomocí ústřižků, cvočků, knoflíčků, látek a dalších vašich oblíbených doplňků můžete vytvořit pro své blízké zajímavé obrazy, alba, pozvánky nebo třeba domácí dekorace. Hledejte i další užitečné kreativní návody a tipy, jak začít a pochlubte se svými výtvory.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kroutivé umění

Qulling je moderní forma umění, kterou si můžete vyzkoušet i v pohodlí domova. Stačí se poohlédnout a vybrat další výtvarné a kreativní potřeby, se kterými vyrobíte moderní postavičky, zajímavé a pestré obrazce, květiny či zvířátka. Základem jsou různě dlouhé a široké barevné papírové proužky, které se různě natáčí a kroutí. V dávných dobách se k tomu využívalo husí brko. Vytvořit tak můžete jedinečné dekorace na oslavu, na stromeček, na zeď nebo dveře.

Užitečné tipy – inspirujte se

Pokud hledáte vše pro scrapbooking a quilling, podívejte se na webové stránky www.stoklasa.cz. Kde totiž nechybí široký výběr materiálů a vzorů. Nechte se unést vlastnoručním uměním a potěšte své blízké a rodinu originálními dárky, které sami vyrobíte. Připravit si pro ně můžete opravdu cokoliv. Fantazii se meze nekladou!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA