Finále velké hry v Myslbeku přispělo na konto Slaných dětí

Velká hra, kterou pražská nákupní galerie Myslbek připravila pro své zákazníky, slavnostně vyvrcholila ve čtvrtek 16. června

 Deset soutěžících, jejichž tip počtu vhozených formulářů se nejvíc blížil skutečnosti a kteří se dostavili do Myslbeku na finále, dostalo možnost vybrat si jednu ze záhadných krabic. V nich se skrývaly poukázky na zboží z místních obchodů, ale také dvě pozvánky k duelu – utkání dua finalistů o automobil Fiat 500, vábivě na ně shlížející ze stropní konstrukce.

Mezi výherci sice převládaly ženy, ale výzvu k duelu si vylosovali zrovna dva muži. A tak zatímco ostatní finalisté namátkou volili krabice, které obsahovaly po dvou kupónech na nákupy či konzumaci v různých finančních hodnotách, duelanty čekalo kromě auta pro jednoho z nich ještě něco zcela jiného. Soutěžní úkol… a ne ledajaký.

Oba muži měli za úkol během dvou minut vybrat od okolostojících co nejvíce peněz, které následně putovaly na charitativní konto nadace Slané děti (děti nemocné Cystickou fibrózou). Během 120 sekund oba dohromady získali částku 11 002 Kč, konečný výherce auta zvítězil nad svým sokem výrazným náskokem svého příspěvku do celkové částky, který činil 8011 Kč.

Vítězi žluťoučkého automobilu Fiat 500 srdečně popřála jak moderátorka Iva Pazderková, tak marketingová manažerka Nákupní galerie Myslbek Radka Kuchařová, která připomněla, že velká hra je prvním z narozeninových dárků k 15. výročí Myslbeku, v rámci něhož chce nákupní galerie obdarovat své zákazníky a poděkovat jim za dlouholetou přízeň. Finále soutěže nezastavila ani stávka dopravců, která se nakonec konala týž den, i přes problematické cestování po Praze byla účast hojná.

 


 

O Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy – v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek Guess by Marciano, Escada Sport, Pepe Jeans, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v japonské restauraci Sushi point a posedět v klidu kavárny Café Myslbek.