Finančně dostupné zateplení sníží třetinu nákladů za vytápění a nejde o trik

Ve většině případů se po přečtení takto palčivých titulků o převratných vynálezech či službách se zázračnými účinky nic tak kouzelného neděje. Na trhu se tak objevuje pouze jeden z dalších produktů, co svými přednostmi dokonale zapadne do již přednastavené nabídky a vy mu nedáte ze svého času více, než pouze jeden znuděný pohled.

Náročnější situace pak nastává takovým výrobcům nebo celým společnostem, kterým se revoluční postup či technologie podařila vyvinout, ovšem lidé jsou k reklamním sdělením naprosto imunní. Představme si systém Magmarelax z drsné skandinávské oblasti s extrémními klimatickými podmínkami, jehož vlastnosti prokazují službu bezpočtu domácnostem po úplně celém světě.

 

V čem se skrývá ten zázrak – tepelné izolace stropu za pár hodin

Tradičně zaběhnutý scénář několika týdenního zateplování fasády domu za hlučného provozu party většího počtu dělníků není vůbec příjemnou představou. Dokonce i zde lze očekávat způsob elegantního řešení. Na operaci je ze společnosti IP Polná vyslán jediný dělník společně se svým mixovacím zařízením.

 

Proč se rozhodnout pro Magmarelax a izolaci stropu

Izolace fasády rodinného domu se pak neobejde bez oken, ovšem to se už s cenou za realizaci dostáváme přes hranici půl milionu korun. Každý si to dovolit rozhodně nemůže, proto se právě k zaplacení těchto stavebních služeb používá úvěr. Naštěstí pro vás to není jediný způsob, jak se v zimě ohřát, v létě naopak nepřehřát. Přinášíme několik klíčových zpráv, proč se systém Magmarelax bez ohledu na tvar nebo pak velikost zateplované plochy stal lídrem v severských zemích.

 

Foukaná minerální izolace mění životy a šetří rodinám jejich ušetřené peníze

Foukaná minerální izolace zvaná Magmarelax snižuje náklady za vytápění o celou třetinu a meziročně tak dokáže ušetřit obrovskou část rodinného rozpočtu. Systém Magmarelax je plně funkční od prvního dne aplikace a svou efektivitou překvapila nejednoho majitele. Zateplení fasády trvá několik týdnů, minerální izolaci vám jediný dělník zhotoví za necelé tři hodiny. Zaplatíte v porovnání desetinovou sumu a do pěti let se vám investice ještě vrátí.

 

Kde je vhodné izolaci použít?

Systém důmyslné izolace Magmarelax je vhodná jako izolace střech či k zateplení podlahy na půdě či k zateplení jakýchkoliv stropů. Ve své podstatě se svým zaměřením ohlíží na nejcitlivější části domu, kudy z fyzikálních zákonů uniká tepla nejvíce. Navíc je strop největší plochou v celém rodinném domě a nemá žádné dveře ani okna. Je tedy zateplen v celém svém průřezu a díky skvělým vlastnostem materiálu a rozpínavosti se dostane i do té nejmenší skuliny. Izoluje se tedy bez tepelných mostů, který je častým vedlejším produktem ostatních zateplovacích projektů.

Každé takové realizaci předchází osobní prohlídka a podrobné zaměření domu a jeho citlivých částí. Teprve až po té vám bude předložen návrh i s cenovou kalkulací a dohodnut termín aplikace.

Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese společnosti IP Polná na adrese https://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__.