9096903 - fragment of moldy wall for grunge background

Firma s řešením likvidace plísně. Odstranění, dezinfekce, sanace, čištění Praha

Nedávno jsem potřebovala u nás doma nechat odstranit plíseň a ráda bych se s ostatními podělila o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, sanace Praha, dezinfekce plísně. Tato firma provádí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG, který zaručí, že se na zdi už plíseň objevovat nebude.

U mě se jednalo konkrétně o odstranění plísní v koupelně. Už několikrát jsem se ji snažila zlikvidovat pomocí běžných přípravků proti plísním, ale ta zkrátka ne a ne mou koupelnu opustit. Proto jsem byla nakonec nucena využít služeb odborníků. Obrátila jsem se proto na A SERVIS a zkonzultovala s nimi můj problém. Domluvili jsme se rovnou i na ceně a termínu zakázky. Navrhli mi hned několik možností, jak prostory zbavit plísní, což mě jen utvrdilo o jejich profesionalitě a schopnostech řešení individuálních potíží.

Ve službě odstranění plísní bylo zahrnuto i použití LSG nátěru, který je nejúčinnějším prostředkem k trvalému odstranění plísni a já mám díky němu konečně na několik let od plísně klid. Povrch, který s jeho pomocí ošetřovali, nejprve zbavili plísní a pak nanesli dezinfekci. Očištěný a dezinfikovaný povrch pak opravili barvou, kterou jsem jim dala. Měla jsem naštěstí z posledního malování jeden kbelík barvy schovaný. Krásně místa opravili a zamalovali a pak nechali opravovaná místa proschnout do druhého dne. Na druhý den na stěny aplikovali LSG nátěr a perfektně po sobě všechno uklidili. Zírala jsem, jaké má tato firma pečlivé zaměstnance. S tímto vším ji mohu ostatním jedině doporučit, protože s takovou kvalitní úklidovou firmou jsem se doposud nesetkala.

Návrat původního vzhledu zašlých koberců. Hloubkové kartáčové čištění Praha 7

Jsem majitelem menší restaurace, kde máme všude koberce, které jsou položené po celé ploše. Časem ale začaly vypadat velmi zašle a opotřebovaně, jako kdybychom je měli už léta. Přitom nebyly staré, ale provoz se na nich podepsal velice rychle. Nejdříve jsme se koberce snažili pravidelně čistit, ale ani to příliš nezabralo, protože frekventovanost byla příliš velká a s tím i špína na koberci, na kterou jsme prostě neměli dostatečné prostředky k odstranění. Bylo načase to přenechat odborníkům.

Vyhledal jsem proto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Praha 7, která čistí koberce kotoučovým strojem, o níž jsem se dočetl, že dokáže vyčistit i velmi zašlé koberce a obnovit jejich původní vzhled. S firmou jsem se hned zkontaktoval a domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních náležitostech. Potom ke mně pracovníci přijeli a pustili se do práce. A musím říct, že když skončili, tak jsem upřímně koukal s pusou dokořán.

15238830 - chinese style dinning table and chairs

Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Jsem velmi rád, že jsem využil službu strojového čištění koberců Praha od firmy A SERVIS. Její tým šikovných pracovníků určitě budu využívat k údržbě našich koberců i nadále. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit firmu A SERVIS. Představuje záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A to za podle mě slušné peníze, které vám nebude líto investovat.