Flanelov

Flanel – praktické a funkční řešení

Flanel patří mezi nejodolnější a nejvíce trvanlivé tkaniny. Používá se zejména pro výrobu pyžam a postelových povlaků. Pro své skvělé vlastnosti je ale využíván zejména pro šití košil. Proč vsadit na flanel?

 

 

 

Pohodlné nošení

Flanelové košile jsou a byly velmi oblíbeným kusem oblečení zejména u mužů. Důvodů je hned několik. Flanel je tkanina s vynikajícími vlastnosti – zahřeje, je odolná proti častějšímu praní, není příliš náchylná k mačkání, je pevná a umožňuje vytvoření mnoha barevných kombinací.

 

Flanelov

 

Tradiční česká výroba

Kvalitní flanelové košile jsou na českém trhu dostání například v internetovém obchodě jpalicka.eu. V nabídce najdete různé druhy flanelových košilí, které jsou šity z kvalitního českého flanelu a dokonce podle tradičních českých střihů. V internetovém obchodě najdete flanelové košile ve velikostech (obvod krku) 37 až 47 (odstupňováno po 1 cm) a nadměrné velikosti 48, 50, 52, 54 a 56. Flanelové košile můžete mít za skvělou cenu již od 290Kč, flanelové košile nadměrných velikostí již za 354Kč.

 

Flanelov2

Široká nabídka

Firma Jiřího Paličky nabízí kromě flanelových košil mnohem více. V e-shopu naleznete i širokou nabídku dalšího zboží jako je účinné termoprádlo, kompletní sortiment pracovních ochranných pomůcek např.: obuv, přilby, svářečské kukly, brýle, mycí prostředky, ručníky a řadu dalších. Specializují se také na prodej vysoce kvalitní pracovní obuvi. V sortimentu je mimo jiné i špičková pracovní obuv s ocelovou kaplí a podešví šetřící klouby!

 

Více informací najdete na www.jpalicka.eu.