bk1

Nová exkluzivní řada BK® se zlatem a keratinem!

Toužíte po krásných lesklých vlasech, které budou doslova zářit? Chcete je mít téměř okamžitě? Řešení pro vás přináší nová exkluzivní řada BK® se zlatem a keratinem.

 

 

 

 

Dva přípravky – záruka krásných vlasů

Pokud toužíte po krásných vlasech, není nic jednoduššího než vsadit na špičkovou vlasovou kosmetiku. Svět vlasové kosmetiky nyní rozšířily dva nové přípravky řady BK® se zlatem a keratinem, které přináší do vlasové kosmetiky doslova revoluci. Díky nim můžete dosáhnout maximálního efektu a lehce svým vlasům dodat neuvěřitelnou krásu a lesk.

Gold Shampoo

Prvním z přípravků je špičkový šampon s příznačným názvem Gold Shampoo. Jeho speciální složení v podobě kombinace zlata a keratinu dodá vlasům potřebnou svěžest a zdraví. Navíc díky němu získají vlasy atraktivní přirozený lesk. Gold Shampoo má skvělé regenerační účinky – díky němu budou vaše vlasy prostě zářit, leckdo pukne závistí…

bk1       bk2

Gold Conditioner

Účinky šamponu Gold Shampoo maximálně podpoříte používáním jeho řadového kolegy kondicionéru – Gold Conditioner. I Kondicionér samozřejmě obsahuje blahodárné zlato i keratin a efektivně tak zvyšuje dosažení touženého výsledku. Stačí ho nechat působit dvě minuty a zázrak se dostaví téměř okamžitě. Dopřejte svým vlasům zlatý luxus!!!

 

www.brazilkeratin.cz