Fotoobraz na plátně, skle či na dřevě? Jaký z nich vybrat?

Fotoobraz je ideální jako dárek nebo originální výzdoba interiéru. Pokud na obraz pohlédneme jako na dárek, věřte, že vždy potěší. A to jak maminku, babičku, tatínka, tak i dědečka. Usměvavé tvářičky dětí na obraze, který je vystavený například v obývacím pokoji na zdi, každého z nás při každém pohledu jistě rozveselí. Pokud chcete tímto dárkem někoho obdarovat nebo si jej chcete pořídit domů, vyberte správně. Jaký tedy zvolit? Na skle, plátně či dřevě?

 

Tradice, která nezklame

A tou je samozřejmě obraz na plátně. Ideální pro tisk fotografií rodiny, dětí, svatby, ale klidně i přírody či cokoli jiného. Hodí se jak do moderního, tak i tradičního interiéru. Výrobci fotoobrazů různého typu – Fotoobrazyzplatna.cz, nabízí nejen kvalitně a precizně odvedenou práci a individuální přístup ke každému zákazníku, ale také různé druhy pláten, ze kterých si můžete vybrat. Ať už je to bavlna, polyester či jiné, každý má svou výhodu.

 

Obraz na dřevě

Fotoobraz na dřevě je méně rozšířený, ale také velice oblíbený a žádaný. Dodaná práce je kvalitně provedená a vydrží dlouhou řadu let. A to bez toho, aniž by se obraz po čase nějakým způsobem znehodnotil. Fotografie se tisknou na bukové dřevo o tloušťce dva centimetry, bez suků a jakýchkoli jiných závad. Výsledek vypadá úchvatně a mírně nerovnosti – struktura dřeva – dodá dokonalý vzhled a příjemnou kompozici barev. Navíc je obraz velmi odolný vůči odření.

 

Obrazy na skle

Moderní obrazy, které se hodí jak do velmi moderního, tak i do tradičního interiéru. Fotografie se tisknou na extra čiré sklo, které se nazývá clearvision. Má totiž jedinečnou vlastnost, a tou je, že sklo dodá fotce více realistický vzhled. Tiskne se na skleněnou desku o síle 4 mm a před tištěním je ošetřena primerem pro tu nejvyšší odolnost.