Foukaná izolace – nejúčinnější systém zateplení stropů a půd

Kde je největší tepelně-izolační slabina z konstrukcí budov? V mnoha případech se jedná o střechu a půdu. Na zateplení těchto prostor se dříve rozhodně nekladl takový důraz, což byla pro objekty chyba. Stropy totiž dokáže unikat z místnosti podstatné množství tepla. V dnešním článku si představíme jednu z nejefektivnějších metod technologií, jak těmto tepelným únikům účinně zabránit. Popíšeme si foukané izolace.Detailně představíme materiál Magmarelax

Foukané izolace Magmarelax jsou v oblasti zateplení stropů a půd nejúčinnějším produktem na českém trhu. Využívá se na rodinných domech, rekreačních objektech, bytových domech i v komerčním průmyslu. Foukané izolace vytvoří na každé půdě ideálně rovnou vrstvu izolačního materiálu bez mezer, kterými by mohlo unikat teplo.

Od roku 2010 také první, čistě ekologický materiál

Vyvinout a vyrobit kvalitní foukané izolace rozhodně není jednoduchým úkolem. Důležité je dosáhnout maximálních izolačních hodnot, ale také myslet na ekologický dopad vyvíjených materiálů. Od roku 2010 je do sortimentu magmarelax zařazena také izolace Magmarelax® ECO. Ta je unikátní tím, že její výroba probíhá z čistých skelných vláken. V celé Evropě se jedná o první ekologický materiál pro volné foukání. Směs materiálu je zcela bez příměsí na bázi ropy. Navíc má čistě bílou barvu.

Jedinou specializovanou firmou na Magmarelax je IP Izolace Polná

Společností, které se v současnosti specializují na zateplení pomocí foukaných izolací je hned několik. Jednotlivé firmy využívají odlišné materiály, a ty mají zcela logicky odlišnou účinnost. Jedinou společností na trhu, která k zateplení využívá materiál Magmarelax je firma IP Izolace Polná. Na zateplení, pomocí foukaných izolací se tato společnost specializuje již od roku 1995, tedy od doby svého založení.

Detailní informace o firmě materiálu najdete na www.magmarelax.cz.