Garáž s osobností

Máte útulný a krásný dům, který splňuje veškeré vaše představy? Tak vám také určitě nechybí ani garáž. Garáž je součástí většiny domů. Je to malý přístřešek pro naše auto a nejen pro něj. Schováváme v ní také nářadí a praktické nezbytnosti. A tak také garáž si zaslouží hezký šat. Měla by mít perfektní garážová vrata. A co takhle vrata, které budou odrazem vaší osobnosti? Vyzkoušejte digitální potisk garážových vrat.

 

Co je digitální potisk?

Zcela nová a světově unikátní technologie DURA PRINT využívající digitálního inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou, která je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran.

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odolností jak proti UV záření, tak i proti oděru a otěru.

 

Jak se tisknou garážová vrata?

Možnosti tisku jsou téměř neomezené. Je možno vytisknout například různé imitace dřeva, betonu, nerezových dekorů, libovolné obrázky, fotografie, nápisy, loga firem atd. Na datových podkladech pro tisk spolupracuje firma KRUŽÍK, s.r.o. s předními evropskými designéry a architekty.

Existuje i možnost přetisknutí po libovolné době (například změna designu budovy či změna trendů). Vliv slunečního záření a dalších povětrnostních podmínek byl testován ve specializovaných zkušebnách s výbornými výsledky.

 

V originalitě se meze nekladou

Potisk si můžete vybrat ze čtyř různých skupin motivů. Ale samozřejmě originalitě se meze nekladou. Můžete si proto zvolit i motiv dle vlastní fantazie. Vaše nápady pak na garážových vratech vyniknou a budou ukazovat míru vaší kreativity.

Motivy Standard – jedná se o ucelenou sadu standardních designů, které jsou nejčastěji používané pro povrchovou úpravu vrat. Motivy standard obsahují širokou nabídku imitací dřeva. Všechny vytvořené dekory dřeva jsou originální a jsou vyrobeny ze skutečných dřevěných textur. Okénka jsou barevně shodná s tiskem na vratech, jelikož je použita stejná technologie tisku a zalakování PUR lakem.

Motivy Exclusive – Motivy Exclusive již zahrnují netradiční designy vrat, jako jsou například zkorodovaný ocelový plech CORTEN, vzhled betonu v různých variantách, design broušeného hliníku nebo zinkovaného plechu, karbon a jeho barevné modifikace, exotické dřeviny, kamenný nebo cihlový obklad, různé vektorové vzory atd.

Při použití nové technologie digitálního tisku neexistují žádná omezení, a proto se nabídka exkluzivních motivů neustále rozšiřuje tak, aby pokrývala měnící se požadavky jak zákazníků, tak architektů a designérů.

Motivy Individual – V případě individuálního designu je vše zcela v rukou zákazníka či architekta. Stačí, aby tisková data byla dodána buď ve vektorovém formátu, nebo jako obrázek. V případě obrázků samozřejmě platí přímá úměra, že čím mají data vyšší rozlišení, tím je výsledný tisk kvalitnější. Grafické podklady jsou následně zpracovány v oddělení přípravy tiskových dat a poté vytištěny na konkrétní vrata. Samozřejmostí je i to, že individuální motivy nebudou bez souhlasu zákazníka dále nikomu poskytnuty. Tímto si můžeme navrhnout zcela unikátní a jedinečná vrata. Motivy Individual jsou dobře použitelné i pro průmyslová vrata, kde se přímo nabízí tisk loga firmy, nebo nějaké firemní grafiky apod.

Motivy Unico – Tato kolekce představuje 10 dekorů od designérky Ivy Bastlové. Jsou ideální volbou k moderním stavbám, kde podtrhnou originální vzhled.

Teď už se stačí rozhodnout, která malba bude slušet vaší garáží a váš sen o dokonalém domě bude právě splněn.

Kterému motivu dáváte přednost?