Gelové nehty doma snadno a rychle? Díky novému gelu je to opravdu hračka!

Ruce jsou jednou z prvních věcí, které si na nás druzí lidé všímají. Na jejich vzhledu tedy rozhodně záleží! Pokud se nechcete o vaše nehty starat každý den a přesto je mít dokonale krásné, naučte se modelovat „gelovky“. Doma to zvládnete za chvilku a to díky jedné super novince! Jak na to a proč jsou gelové nehty nejlepší volbou?

 

Proč nosit gelové nehty?

Pozitivních důvodů se nabízí celá řada. Pokud jsou udělány správně, vydrží gelové nehty krásné až 4 týdny. Po tuto dobu se o ně nemusíte nijak zvlášť starat, což je jejich největší výhoda. Super je, že jsou tvrdé, takže i odolné proti poškození. Jsou ideálním řešením i v případě, pokud máte přirozené nehty poškozené či špatně tvarované. Pod gelovými nehty hravě schováte všechny nedostatky.

Doma zvládnete modeláž nehtů hravě!

Pokud se pro gelové nehty rozhodnete, nemusíte mít obavy, že budete muset draze platit. Stačí, když si domů pořídíte potřebnou výbavu a můžete začít. Modeláž nehtů vás bude stát minimum peněž a navíc si sama rozhodnete o tvaru i designu nehtů. Nezbytností je mít doma UV lampu (špičkové modely se dají sehnat za méně než 1 000 Kč), nehtové tipy a gely. Ihned na první pokus možná výsledek nebude úplně dokonalý, ale nebojte se, každý další pokus bude lepší, až nakonec dojdete k dokonalosti a vaše nehty budou vypadat skvostně!

 

Novinka, která proces urychluje!

Donedávna vyžadovala modeláž přesný postup, kdy byly nanášeny dva různé gely, což bylo poměrně složité a tak trochu zdlouhavé. Ani to už vás ale nemusí trápit. Nyní je totiž možné koupit speciální One Step Gel lak. Obsahuje všechny složky v jednom. Stačí tak nanést gel na nehty a nechat je vytvrdit v UV a LED lampě. Hotovo je za pouhé 3 minuty!

 

TIP – pokud sháníte výbavu pro gelové nehty či jiné pomocníky, stačí si vybrat z bohaté nabídky na nehtyprofi.cz. Mají zde vše za příjemné ceny!