AV Interiéry je specialista na opravdu stylový nábytek

Chcete do svého interiéru pořídit nábytek, který by byl elegantní a originální? Trápí vás ale situace, že ať procházíte jakýkoliv obchod, všude nacházíte skoro to samé? Nábytek se liší jen v detailech a jeho provedení je podobné. Najít tedy druhy nábytku s originálním pojetím nemusí být vůbec jednoduché. Naštěstí i na našem trhu existují prodejci, kteří se specializují na opravdu stylový nábytek. Jedním z nich je například obchod AV Interiéry.

 

Koloniální nábytek přímo od místních výrobců

Největší kategorií v nabídce tohoto obchodu je koloniální nábytek. Jedná se o nábytek z exotických destinací, zejména Indonésie, Indie nebo Číny. Tyto druhy nábytku jsou vyráběny přímo v dílnách tamních výrobců, nejedná se tedy o imitace, ale o pravý koloniální nábytek. Pro jeho výrobu se využívají tamní dřeviny, které jsou v našich podmínkách téměř k nesehnání. Jedná se především o nábytek z asijského palisandru. Ten vyniká svou vysokou odolností a velmi nevšední strukturou dřeva. Unikátnost koloniálního nábytku potvrzuje i jeho neustále se zvyšující obliba v Holandsku, Anglii a Francii. Je tedy považován za opravdu stylový nábytek, ať už bude využit v domácnostech nebo komerčních prostorách, jako jsou restaurace, kavárny, hotelové lobby a další.

br_dinning_room_1

 

Sortiment ale netvoří jen koloniální nábytek

Nabídku obchodu AV Interiéry ale netvoří jen nábytek z exotických destinací. Sortiment je vybírán na základě elegance nábytku, kvalitě materiálu a preciznosti provedení. V nabídce tohoto obchodu tedy můžete najít i italský nábytek ve stylu provance s elegantními zaoblenými tvary. Pokud si potrpíte na českou výrobu, i v této kategorii má AV Interiéry co nabídnout. Český stylový nábytek z masivu od předního českého výrobce je další kategorií z nabídky. Ta je opravdu různorodá a vybrat si z ní dokáží milovníci klasického vzhledu nábytku, originálního, exotického i moderního.

Detailní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.