Grilování je v plném proudu, grilujte společně s námi

Grilování je již pozvolna takovou malou českou standardní zálibou, kdy se sejde několik přátel nebo rodinná a za doprovodu vůně dřevěného uhlí grilují předem naložené maso. V případě, že vlastníte terasu, předzahrádku nebo dokonce celou zahradu, je gril doslova nutností. Ovšem, jaký gril na zahradu vůbec vybrat? Rozhodnout se pro elektrický nebo klasický na dřevěné uhlí, které poskytuje jakémukoliv pokrmu nezaměnitelnou vůni? Zaměřme se na grily Barbecook, jejichž hlavními přednostmi je velmi snadná obsluha, jednoduchost a hlavně požitek z připravování jídla. Zakupte si konečně opravdový gril od specialistů a oddejte se krásným večerům.

Gril barbecook hoří za tři minuty

Značka Barbecook je proslulá po celé západní Evropě. Tamní fanoušky grilování si získala svou bezpečnostní a dlouhou životností. Popularita grilů Barbecook se však pozvolna dostává i na český trh. Belgická společnost Saey totiž přesně ví, co takový gril má obsahovat.

Všechny modely značky Barbecook disponují konstrukční stabilitou a dokonalostí. Vše je promyšleno do posledního detailu. Zároveň jsou opatřeny důmyslným systémem Quickstop, jehož funkce spočívá v rychlém uhašení a Quickstart pro opravdu rychlé a bezpečné zapálení.

Barbecook na plyn, dřevěné uhlí i elektřinu

Belgická společnost Saey při výběru grilů myslela opravdu na vše. Oslovuje tak zájemce o grily na dřevěné uhlí, plyn i elektřinu. Díky této rozmanitosti si vybere opravdu každý zákazník. Gril na elektřinu využijete spíše na balkonech v centrech města.

V případě, že se rozhodnete pro gril na dřevěné uhlí, určitě oceníte skvělou vůni dřeva a plynový gril nabízí maximální komfort při rozdělávání ohně. Vytvořte si optimální podmínky pro grilování v letních večerech se svými přáteli se značkou Barbecook.