mal

Grily Weber – grilování pro opravdové gurmány

Léto a grilování k sobě neodmyslitelně patří. Pokud už se také těšíte na teplé letní večery, které strávíte u grilování, přinášíme vám tip na špičkové grily, se kterými vám grilování půjde jako profesionálům.

 

 

 

 

Grily špičkové kvality

Grily Weber představují špičku v oboru grilování již řadu let. Jejich úspěch pramení především z jejich promyšlené konstrukce ale i materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. S grily Weber  si kupujete kvalitu, která vám zaručí super grilování na velmi dlouhou dobu. Širokou nabídku grilů značky Weber najdete ve specializovaném internetovém obchodě grilovani.cz.

 

mal         vv  

 

Vybere si každý

Nabídka internetového obchodu uspokojí požadavky každého milovníka grilování. Připraveny jsou grily Weber všech velikostí. V nabídce najdete například malý piknikový Gril Weber Smokey Joe Premium  v krémové barvě, který vás potěší zejména při cestování. Díky malým rozměrům se pohodlně vejde téměř všude, váží pouhé 4 kilogramy! Na vaši zahradu si potom můžete pořídit Gril Weber Performer 57 Touch-N-Go – jedná se o jeden z nejoblíbenějších modelů. Gril Weber Performer 57 Touch-N-Go je klasický kotlový gril, které je osazený ve stabilním a vysoce praktickém kovovém vozíku. Kromě super odolné konstrukce má tento gril i vychytávku v podobě One-Touch ™ čistícího systému a mnoho dalšího! Grilování s ním jde jako po másle. Nabídka je ale mnohem širší, stačí si jen vybrat. S Weber grill prostě nemůžete šlápnout vedle! V nabídce jsou grily Weber plynové, elektrické i na brikety.

 

dal            dalyy

 

Veškeré příslušenství

V internetovém obchodě grilovani.cz najdete ale mnohem více. Připraveno je i veškeré příslušenství, které ke grilování potřebujete. Vše tak nakoupíte pohodlně na jednom místě! A pozor, grily Weber jsou expedovány do 48 hodin, takže svůj nový gril můžete mít doma téměř okamžitě! K vybraným grilům navíc dostanete jako dárek knihu Jak grilovat!

 

Kompletní nabídku hledejte na www.grilovani.cz