8085

SANOTINT LIGHT – barvy na vlasy s dlouhotrvajícím efektem

Chcete změnit barvu vašich vlasů? Potřebujete změnit svou image? Řešení máte na dosah ruky – pusťte se do barvení! Barvy na vlasy SANOTINT LIGHT jsou vhodné pro všechny!

 

 

 

 

Vhodné i pro citlivou pleť

Barvy na vlasy SANOTINT LIGHT mají jedinečné složení. Obsahují výtažky z blahodárného zlatého prosa v kombinaci s jinými rostlinnými výtažky. Neobsahují čpavek, kovy, parabeny ani alkohol. Především díky tomu jsou naprosto šetrné k pokožce hlavy a jsou proto vhodné i pro citlivé typy pleti. Barvy jsou určeny pro domácí použití, jejich aplikace je velmi jednoduchá, nemusíte se bát, určitě ji zvládnete. SANOTINT LIGHT jistě oceníte, pokud již máte nějaké ty šediny – barvy totiž dokonale kryjí!

 

8085

 

Vyberte si ten  pravý odstín

Barvy SANOTINT LIGHT jsou k dostání ve 13 atraktivních odstínech. Vybírat můžete třeba – odstín benátská měď, zlatý blond, mahagon, zlatý pomeranč, světlý kaštan nebo i velmi zlatý blond a mnoho dalších odstínů. Navíc, pokud si nebudete moci vybrat ani jeden z nabízených odstínů, můžete si svůj vlastní namíchat – vyberte si minimálně dvě barvy a pusťte  se do díla.

 

8087

 

Nádherný lesk a dlouhá výdrž

Výhodou  barev SANOTINT LIGHT je hlavně jejich dlouhotrvající výdrž. Pokud dodržíte návod na aplikaci barvy, budete se z nových vlasů těšit opravdu dlouho. Barvy také obsahují kyselinu křemičitou, která dodá vlasům potřebný lesk a krásu.

 

Kompletní nabídku najdete na http://bellitia.cz.