Hledáte bydlení v Praze, ale nechcete se vzdát přírody?

Většinou si při hledání bytu v Praze musíme vybrat mezi centrem nebo přírodou na okraji města. Každé má své výhody a nevýhody, od dopravní dostupnosti po možnost užít si volný čas v zeleni. Existuje ale i třetí možnost, tedy bydlení u centra a příroda na dosah.

Oba požadavky splňují třeba pražské Košíře. Perfektní dopravní dostupnost do centra i na dálnice, veškerá občanská vybavenost a park Košíře-Motol na dosah. Místo, které si zamilujete na první pohled. A právě v této atraktivní lokalitě vzniká nový projekt pro bydlení, Rezidence Prachnerova. Moderní bytový dům nabídne 118 bytů různých velikostí od 1+kk až po velkorysé mezonety s rozlehlými terasami. Lodžii ale bude mít každý byt, i s možností vlastní minizahrádky. Můžete se tak přírodou obklopit nejen na pohled, ale přímo ve svém bytě.

V celém domě bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace, dýchat tak budete vždy jen čistý vzduch. Garážová stání budou schována v podzemí pod domem, nemusíte tak už nikdy řešit přeplněná parkoviště a objíždět svou ulici pětkrát dokola, než se vám povede zaparkovat.

Od svého bydlení ale nečekáme jen mít kde přespat s výhledem na stromy. Chceme tu mít svůj klid, zázemí, cítit se v bezpečí a v pohodě, ale také setkávat se s přáteli a rodinou. Česká společnost IP Polná, která za stavbou Rezidence Prachnerova stojí, tak již při návrzích dbá na designové řešení i členění jednotlivých bytů a celého domu. Zajímavá kompozice jednotlivých pater vytváří soukromý vnitroblok plný zeleně, který můžete využívat kdykoli jen budete chtít. Rezidence Prachnerova využívá špičkové materiály a luxusní design pro splnění všech požadavků moderního bydlení, zároveň však svým vzhledem respektuje starší zástavbu i krajinný ráz. A když se nebudete chtít zastavit v některé z místních kaváren a hospůdek, můžete si užívat klid a pohodlí svého bytu nebo si dát kávu na terase a kochat se výhledem.