Hledáte levný kancelářský nábytek? Vyzkoušejte QUICK OFFICE!

Nakoupit krásný a přitom levný kancelářský nábytek z druhé ruky bylo ještě před několika lety skoro nemožné. Jen prokousat se množství neaktuálních inzerátů a soukromých nabídek bylo skoro nad lidské síly! A vybírat si rovnou z několika možných variant? Čistá utopie! Největší bazar s nábytkem v ČR QUICK OFFICE ale tuto zavedenou praxi úspěšně změnil!

Nejdříve bylo možné navštívit bazar nábytku pouze v Praze 5 Radotíně, ale pro velký zájem vznikla brzy i druhá pobočka ve Vestci u Prahy. Na obou provozovnách je nábytek vystavován ve velké hale s dostatkem přirozeného slunečního světla, jež vám pomůže udělat si skvělou představu o tom, jak bude váš nový kancelářský nábytek vypadat. Už žádné stísněné předváděcí prostory, ve kterých si často nemůžete zvolené vybavení ani pořádně prohlédnout! V QUICK OFFICE nic netají a nábytek je pohodlně přístupný ze všech stran.

 gal-7665101-orig

Jak QUICK OFFICE vlastně funguje?

Kromě prodeje je samozřejmě realizován i výkup nábytku. Preferováno je větší množství nábytku stejného typu s minimálním poškozením, takže nabídka je po celý rok pestrá a kvalitní. Přesvědčit se můžete sami na www.qo.cz, kde získáte přehled o momentálně dostupných kolekcích. Příjemně vás překvapí také přítomnost mnoha známých značek, není tak problém zakoupit vybavení např. od značky Steelcase, Kinnarps nebo Vitra.

pronajem-nabytku-kancelar

Přímo na provozovně vám pak vyškolený personál poradí s výběrem a doporučí to nejvhodnější řešení pro vaše prostory. Využít můžete i služeb kancelářského architekta! QUICK OFFICE navíc provozuje i vlastní truhlářskou dílnu, takže není problém vyrobit chybějící stůl, police nebo třeba celou recepci v duchu vámi zvoleného nábytku, takže výsledné kancelářské prostory budou působit profesionálně a uceleně, což na vaše budoucí zákazníky udělá opravdu dobrý dojem!