Znáte halogenovou troubu?

Pečení a příprava jídel v klasické troubě je běžnou praxí, která vás nepřekvapí. Přináší však také riziko, že jídlo spálíte nebo nedopečete. Víte, že již na trhu existuje revoluční novinka zvaná halogenový hrnec? Seznamte se s moderním kuchyňským spotřebičem právě dnes a užívejte si zdravé pokrmy plné chuti a vitaminů!

 

Halogenový hrnec Orava

Halogenový hrnec je revoluční novinka, kterou vám přináší odborník na elektro Orava. Co hrnec umí? Funguje jako zdravá trouba na pečení všech běžných pokrmů, které jste zvyklí péct v klasické troubě. Nevzdávejte se v dietě pečení vašich oblíbených dobrot, zkuste halogenový hrnec HH 121 od společnosti Orava! Do halogenového hrnce vložíte pokrm, který byste chtěli upéct. Okolo něj bude po zapnutí halogenového hrnce cirkulovat rovnoměrně horký vzduch. To zaručí, že se jídlo zbytečně nepřesuší, ale bude přesně takové, jaké byste si ho představovali. Díky speciální podložce z jídla odkape všechen tuk, který byste při klasickém pečení snědli. Vaše jídlo tak bude o mnoho zdravější a vaše postava krásnější.

Halogenový hrnec Orava HH-121 je dostatečně velký pro pečení jídel pro celou rodinu. Hrnec se skládá z velké skleněné nádoby, do které potraviny při přípravě vložíte můžete uložit do 2 úrovní. Hrnec má objem 12 litrů, můžete bez problémů péct velký kus masa i se zeleninou. Po vložení surovin jednoduše nastavíte teplotu a čas přípravy jídla, spustíte spínač a halogenový hrnec udělá veškerou práci za vás. A co je na tom ještě více skvělé? Že vše stihnete v čase kratším o 40 %, než v klasické troubě.

Halogenový hrnec je dobře skladný a snadno z něj můžete i servírovat pokrmy na stůl. Budete-li mít zájem, můžete si k němu pořídit i další příslušenství jako je plech na pečení nebo další mřížka. S nápady na vaření  a pečení v halogenovém hrnci vám pomůže podrobný popis, přiložený v balení.

Líbí se vám novinka a rádi byste ji měli i ve vaší kuchyni? Halogenový hrnec Orava HH-121 si můžete již brzy zakoupit na internetovém obchodě http://www.orava.cz.