Hrnec pro zdravé vaření – GLI SPECIALI

Hrnec pro zdravé vaření na páře je nezbytnou součástí výbavy pro zdravé vaření. Díky vaření na páře totiž uchováte mnoho vitamínů, zachováte také více chuti a původní barvu zeleniny.

Dobrý napařovací hrnec se potom dá použít i bez skleněného napařováku a tak ušetříte místo a peníze.

 

 

Neobsahuje těžké kovy, ani teflon

Speciální napařovací hrnec GLI SPECIALI neobsahuje teflon ani jiné těžké kovy. Je vyroben ze sklokeramiky, a tak odolává plynu, elektrickému proudu a myčce. Jeho dalším plusem je nepřilnavý povrch. Hrnec je od kvalitního italského výrobce Ballarini a záruku na něj máte celé čtyři roky.

Nejlepší nákup  na Panvicky.cz!

A kde se dá takový hrnec sehnat za špičkovou cenu? Zkuste se podívat do internetového obchodu panvicky.cz! Zde tento hrnec naleznete za neuvěřitelně krásnou cenu, a to přibližně dva tisíce korun. A proč zrovna pavicky.cz? Tento internetový obchod byl založen již v roce 2004 a tak si za dobu své působnosti nasbíral hromadu zkušeností a mnoho spokojených zákazníků. Postupem času se obchod neustále rozšiřoval a svůj sortiment zvětšoval o další známé a kvalitní značky.

Více než 500 kamenných prodejen a e-shopů

V současné době obchod Panvicky.cz zásobuje více než 500 kamenných prodejen a e-shopů. Panvicky.cz dodávají zboží do kamenných prodejen domácích potřeb, železářství, průmyslového zboží nebo sklo-porcelán. Distribuují i špičkovou italskou značku IMPERIA, Barazzoni, Walter a Ballarini.

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.panvicky.cz