Smart Games – chytré hry pro chytré děti

Hledáte tu správnou zábavu pro své děti? Chcete, aby se učily hrou? Nevíte, co jim pořídit? Už nemusíte přemýšlet a hledat po celém internetu, navštivte specializovaný e-shop HRAS, který nabízí mnoho zajímavé inspirace.

S hrami z obchodu HRAS zabavíte nejen své děti, ale chytlavé logické hry budou bavit i Vás!

 

 

Co dětem pořídit?

HRAS nabízí velmi široký výběr společenských her, ať už se jedná o karetní či deskové, nebo  dřevěné stavebnice. Velmi oblíbené jsou hlavolamy, které rozvíjí dětské myšlení a zabaví Vaše dítko na neuvěřitelně dlouhou dobu. A věřte nebo ne, ale rozzářené oči po jeho rozluštění se nevyrovnají opravdu ničemu.

Smart games – skvělé grafické zpracování!

Sháníte nějaké jedinečné hry, které zabaví Vaše děti a oni se při tom něco naučí? SMART GAMES jsou hry, které kombinují hlavolam a možnost hraní jednoho hráče, určené především pro děti od 3 do 15 let. Díky různým úrovním obtížností se však zabaví i rodiče a tyto hry si oblíbí jednoduše celá rodina.

Unikátní mechanismy

SMART GAMES rozvíjejí zejména logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace a plánování. Všechny hry ze série vynikají zajímavými herními mechanismy, kvalitním provedením herního materiálu, krásným grafickým zpracováním a praktickým balením.

Co konkrétně vybrat?

Výběr her je v internetovém obchůdku HRAS.cz opravdu široký. Přesto pro Vás máme alespoň jednu  radu. Řiďte se hlavně tím, co má Vaše dítě rádo, protože to je to nejdůležitější. Vybírat pak můžete z her pro nejmenší jako je Den a noc či Záhadný hrad, který představuje krásnou dřevěnou 3D logickou hru, která posílí mozkové závity právě i u těch nejmenších a to naprosto nenásilnou formou. Pozadu ovšem nezůstává ani sortiment her speciálně pro kluky a tak stačí navštívit oficiální stránky a pustit se do vybírání.

 

Nabídka skvělých SMART GAMES je skutečně bohatá. Tak neváhejte a vyberte skvělou hru pro vaše dítě na www.hras.cz