s3

I autosklo může efektivně chránit

Myslete na svou bezpečnost. Kromě airbagů a bezpečnostních pásů i vaše čelní sklo působí jako bezpečnostní prvek, který vás dokáže ochránit. Sika nabízí produkty postupy pro lepení autoskel, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy a odpovídající požadavkům výrobců.

 

 

 

 

Technologie dotažená k dokonalosti

Společnost Sika je totiž dodavatelem a vývojovým partnerem v automobilovém průmyslu již řadu let. Díky tomu může všem nabídnout mimořádnou kvalitu právě v oblasti lepení autoskel, které jsou součástí i vašeho vozu.

Sklo jako funkční součást karoserie

Aby přední sklo plnilo správně své funkce, musí se stát součástí karoserie, jedině tak je totiž zaručeno například správné a včasné vystřelení airbagů – tisícina sekundy, po které je airbag po nárazu vystřelen vám totiž může zachránit život. Pokud tedy není sklo správně nalepeno, ztrácí tuto svou funkci. A právě s lepená skla efektivně pomáhají.

 

s3

 

Nejbezpečnější lepící systém

Společnost Sika nabízí pro všechny zodpovědné majitele vozidel nejbezpečnější lepicí systém. K dnešnímu dni provedla Sika například více než 50 crash testů s různými typy automobilů po celém světě! Nabízí hlavně speciální polyuretanová lepidla, která umožňují efektivní přenos dynamických sil ze silnice na karoserii, a nakonec na přední sklo. Díky tomu jsou funkce předního skla maximální.

Pro všechny typy vozidel

Sika nabízí řešení pro každé vozidlo.V nabídce najdete například lepidlo SikaTack Drive, které je určeno pro lepení automobilových skel do karoserie osobních automobilů vybavených jedním nebo dvěma airbagy, má excelentním vlastnosti jako je lepení bez primeru, kompatibilita pro standardní i vyšší modul pružnosti, kompatibilita s integrovanými anténami ve skle a vysoká pružnost. V nabídce je také lepidlo SikaTack MOVE Transportation, které se aplikuje za studena a bylo speciálně vyvinuto pro přímé lepení skel pro autobusy, nákladní a kolejová vozidla a kabiny. Nabídka je ale mnohem širší, stačí si pouze vybrat lepidlo podle typu vašeho vozidla.

 

Kompletní nabídku najdete na www.lepeniautoskel.cz