Užijte si dovolenou jinak!

Léto se nezadržitelně blíží a právě nyní je ten praví čas začít přemýšlet o tom, jak si léto užijete. Pokud chcete letos vyrazit na skutečně netradiční dovolenou, máme pro vás zajímavý tip – zkuste si půjčit přívěs nebo karavan!

 

 

 

Nezapomenutelné zážitky

Dovolená s přívěsem nebo karavanem má totiž své jedinečné kouzlo. Můžete jen kamkoliv a kdykoliv. Po cestě můžete zastavit na místě, které se vám bude líbit. Nemusíte se neustále ohlížet na někoho jiného. Jste prostě svými pány. Záleží jen na vás, kde si dovolenou užijete. Karavanem nebo přívěsem můžete cestovat po České republice, ale vyrazit i za hranice.

 

Kde a co půjčit?

Na půjčování moderních přívěsů a karavanů se specializuje společnost FRAM s.r.o. V jejich nabídce najdete moderní karavany a nedávno do jejich rodiny přibyl i prostorný přívěs Weinsberg 540. Tento přívěs, jehož celková hmotnost je 1000kg, lze pohodlně táhnout se skupinou B.

Komfortní vybavení

Přívěs Weinsberg 540 se stane po dobu vaší dovolené vším příjemným domovem. Jedná se totiž o sice menší přívěs, který má ale vše dokonale upořádáno pro vaše maximální pohodlí. V přívěsu se nachází 4 lůžka, koupelna s chemickým WC, lednice, dřez, LCD televizor i DVD přehrávač,baterie se solárním dobíjením a ve výbavě je také praktický nosič na 4 kola. Za příplatek 100,-Kč/den lze zapůjčit i předstan.

 

Na nic nečekejte

Pokud si chcete svou dovolenou užít, na nic už nečekejte a přívěs nebo karavan si rezervujte již nyní! Čekají na vás i velmi příjemné ceny!

 

Kompletní informace o podmínkách zápůjčky a rezervaci najdete na www.pujcit-karavan.cz.