I plynové varné desky mají své výhody. MORA přináší mnoho vymožeností.

Většina profesionálních kuchařů nejraději vaří na plynových varných deskách. Jelikož mají nespornou výhodu v možnosti přesné regulace. Navíc plyn je rychlý a efektivní. Moderní plynové desky patří mezi vyspělé i designově propracované spotřebiče. Patříte i vy mezi milovníky plynových varných desek, nebo ještě váháte s výběrem? Zjistěte, jaké máte možnosti s vestavnými deskami od tradiční české značky MORA.

Plyn zůstává stále populární i proto, že okamžitě reaguje na změnu výkonu – velikost plamene. A pokud se naučíte plamen správně regulovat sníží se tak únik energie a vy vaříte úsporně. Technologie vaření na plynu se za poslední roky změnila. Mnoho plynových desek se více vzhledem přiblížilo těm sklokeramickým, dalo by se říct, že je to takový plyn na skle.

Třeba plynová vestavná varná deska MORA VDP 645 GX1 v černé barvě s nerezovým rámečkem je právě na desce z tvrzeného skla, splňuje tak nejvyšší nároky vaření na plynu a bezproblémové údržby. Tato deska je i designově promyšlená a vaření se tak stává zábavou. Je vybavena čtyřmi hořáky s pojistkami StopGas, které v případě náhodného zhasnutí plamene automaticky zastaví přívod plynu. Krásná masivní litinová mřížka poskytuje dostatečný prostor a oporu pro veškeré nádobí. Mezi vylepšení oproti starým plynovým deskám rozhodně patří fakt, že na zápalky můžete zapomenout. Hořák zapálíte v mžiku pomocí zabudovaného automatického zapalování. Rádi vaříte na woku? Pak je tato deska právě pro vás. Extra intenzivní ohřev vám zajistí trojitý hořák WOK s výkonem 3300 W umístěný v přední části desky a svým výkonem je ideální nejen na vaření v pánvi wok, ale i na běžné smažení či uvedení do varu většího množství vody.

cena: 6 990 Kč

A pokud dáváte přednost celonerezovému provedení je tou správnou volbou plynová vestavná deska MORA VDP 665 X, která má totožné parametry.

cena: 5 590 Kč

Značka MORA myslí na vaše bezpečí a snadnou údržbu. Proto ať se jedná o kvalitní nerezové či skleněné povrchy vždy se dbá na to, aby se snadno čistily. A nejen povrch, ale i dvoudílná litinová mřížka je uzpůsobena, tak aby se s ní snadno manipulovalo a jednoduše se čistila.

Teď už nezbývá nic jiného než jen popřát dobrou chuť a příjemné vaření.