I stolek pod TV se může stát jednou z dominant obývacího pokoje

Při zařizování obývacího pokoje klademe velký důraz především na kvalitní sedací soupravu, osvětlení a dekorace. Na ostatní části vybavení obýváku se trošku zapomíná, což se ve výsledku nemusí vyplatit. Opomíjené jsou i stolky pod TV, které se ale při správném výběru mohou stát jednou z dominant místnosti. Jak stolek vybírat a které jsou žádané?

 

Elegantní už na pohled

Stolek pod TV by měl být elegantní a svým provedením se odlišovat od ostatních nabízených produktů na trhu. Důležitá je i jeho kvalita, aby dlouho vydržel v původní kráse. Vhodnou volbou jsou stolky z masivu, nikoliv z dřevotřískových desek. Masivní stolky jsou mnohem pevnější a kresbou dřeva jsou vždy originální. Zejména stolky z exotických dřevin jsou velmi ceněné. Jak mohou takové stolky vypadat? Na to se podíváme do nabídky společnosti Silugo.cz, specialisty na nábytek z exotických dřevin.

 

Stolek DONAT BIS

DONAT-BIS-stolik-z-drzewa-suar-n_[449]_1200Do moderních obývacích pokojů, které jsou vybaveny podle aktuálních trendů (čisté linie, přírodní vzhled, přirozená elegance), se skvěle hodí stolek DONAT BIS. Tento stolek je vyroben ze dřeva Suar a disponuje jeho jemnými liniemi. Tvarem připomíná vyřezávanou skořepinu. Stolek je vyroben z jediného kusu dřeva – žádné spoje a žádné detaily, které by kazily vzhled. Vnitřní úložný prostor pro DVD přehrávač i dekorace má velikost 120 x 60cm x výška 60cm. Hodí se i pro využití jako konferenční stolek. DONAT BIS je vybaven také pojízdnými kolečky.

 

Poličky a zásuvky v TV stolku se vrací

Velkým hitem současnosti jsou také poličky a zásuvky přímo v TV stolku. Zejména u obývacích pokojů zařízených ve Wintage stylu. A do těchto pokojů je skvělou volbou TV stolek KAPAL 4 z teakového dřeva. Tento TV stolek se třemi šuplíky a dlouhou poličkou je vyroben recyklací teakového dřeva, které původně bylo na lodi. Barva je zachována původní, stejně tak, jako drobné odřeniny a nedokonalosti, které jen podporují originalitu daného kusu. KAPAL 4 má rozměry 160cm délka x 45cm hloubka x výška 60cm.

Více nábytku z exotických dřevin najdete na www.silugo.cz.