Ideální a levné bydlení? Montovaná dřevostavba

Plánujete své vlastní bydlení? A rádi byste si pořídili rodinný dům, nepřebývají vám však desítky milionů? Proč si nenechat postavit montovanou dřevostavbu v nízkoenergetickém provedení, která je levnější než klasický zděný dům? Dřevostavby jsou moderní, staví se na klíč a jejich výstavba probíhá v rámci pouze několika týdnů, budete tedy bydlet rychle, ekologicky a levně.

Firma Stavex s mnohaletými zkušenostmi vám postaví montovanou dřevostavbu na klíč od základové desky až po variantu na klíč dle vašich přání. Jeden dodavatel vám tak zajistí celou stavbu včetně koordinace prací a řemesel. Na začátku spolupráce se domluvíte na pevné smluvní ceně, která se po dobu výstavby již nezmění. V cenové kalkulaci dostanete přesně rozepsaný seznam vybavení domu a rozsah prací a dle manuálu budete moci na vše snadno dohlížet. Pokud budete potřebovat pomoc s financováním, Stavex vám zajistí hypotéku na montované domy od České spořitelny.

Na internetových stránkách firmy Stavex pod odkazem www.stavex.cz naleznete kompletní kolekci domů, které lze dle přání a požadavků zákazníků upravit do požadovaných rozměrů. Navštívit můžete i vzorovou dřevostavbu u Kutné Hory, kde získáte ještě lepší představu o celé atmosféře dřevostavby.

Ideálním typem dřevostavby je stavba v nízkoenergetickém provedení. Nízkoenergetické domy znamenají úsporu financí z hlediska vytápění díky skvělým izolačním vlastnostem. Energetická úspora je značná, citelná a efektivní. Pokud se tedy rozhodujete, jaký typ domu postavit, vrhněte se do nízkoenergetické montované dřevostavby. Určitě budete maximálně spokojeni.