Užijte si večer v obklopení nejhezčích tanečnic v Praze

Chcete posunout úroveň svých pátečních večerů o min. 2 levely výše? Máme pro Vás tip, kde toho můžete dosáhnout…

Místo, kde najdete kombinaci kvalitního pití, doutníků, stylově vybavených prostor a přítomnost těch nejhezčích děvčat z Prahy, je night club Goldfingers v Praze.

Tento klub možná znáte z vyprávění Vašich přátel (ano, na návštěvu tohoto klubu nelze zapomenout), či červencového vydání magazínu Playboy, na jehož titulní straně byla tanečnice působící právě v Goldfingers ( účast na titulní straně Playboye, to už je záruka kvality, nemyslíte? ). Teď nastala čas, abyste zdejší atmosféru poznali na vlastní kůži.


Na co se můžete těšit?
Na vychlazenou vodku, whisky, rum, šampaňské světoznámých značek, kubánské doutníky Cohiba, prostory bývalého divadla, skvělou muziku a hlavně, nekonečnou dávku vzrušení, kterou po celý večer servírují zdejší tanečnice. Dopřávat si můžete pohledem na vystoupení na pódiu, pokud patříte mezi „gurmány“ ženské krásy, můžete si objednat tanec v klíně, případně večeři servírovanou na nahém těle některé z tanečnic. Kompletní nabídku erotických tanců najdete zde.

Za skvělou zábavou v Goldfingers nemusíte přes půl světa. Tento night club najdete v Praze na Václavském náměstí, kousek od stanice metra Můstek. Méně jak hodinu jízdy je to sem tedy ze všech stanic metra v Praze, coby kamenem dohodil je to na hlavní vlakové nádraží, o kousek dál pak najdete autobusové nádraží na Florenci.


První svého druhu v České republice
Goldfingers je prvním klubem v České republice, který začal nabízet striptýzové tance a dnes jej navštěvují turisté od Norska po Brazílii, Jižní Koreu po Kalifornii. Goldfingers je pro zahraniční návštěvníky oblíbeným místem pro rozlučku se svobodou (tzv. stag do). Nezřídka je tak nutné si stůl rezervovat několik týdnů předem. Pokud tedy chcete v Goldfingers oslavit konec prázdnin, je nejvyšší čas pro rezervaci.


Neotálejte…
Tisíce spokojených hostů, kdy se část z nich do Goldfingers vydává opakovaně, jsou pro Vás zárukou toho, že si večer v Goldfingers opravdu užijete. Neváhejte tedy a začněte ještě dnes plánovat svůj nezapomenutelný večer.