Ideální dárek pro muže – trenýrky

Typický každoroční problém všech žen se opět hlásí o slovo – co nadělit pod stromeček svému drahému, který „všechno má a nic nepotřebuje“? Ano, jistou variantou může být doplněk do jeho sportovního vybavení, nějaký ten kousek elektroniky, nebo nějaký autodoplněk. Avšak…která z dam se v těchto věcech opravdu orientuje? Pokud se nechcete pod stromečkem zase potýkat s mírně pobaveným úsměvem svého milého, který hledá slova, jak vaši snahu ocenit, vsaďte na jistotu. Představa, že „měkké dárky“ nejsou pro chlapy, je již přežitek. Nejeden muž totiž ocení minimálně to, že se nemusí potýkat se všetečnými otázkami prodavačů v obchodě s oblečením.

Navíc jsme již mnohokrát zjistili, že s tradičními ponožkami a trenýrkami v balíčku muži již počítají, a pokud jej pod stromečkem nenajdou, jsou zklamaní. Přece jen, kolik chlapů, kteří si v průběhu roku pořizují spodní prádlo, znáte?

 

Jaký typ?

Pokud přemýšlíte, jaký kousek bude dostatečně pohodlné pro pána a současně sexy pro vás, kupte bavlněné trenýrky či boxerky. Boxerky jsou pěkně tvarující a zdůrazňují u muže ty správné proporce.  Váš muž si splní své přání díky pocitu, že po něm toužíte a vy se můžete pokochat. Trenýrky jsou také velmi dobrou volbou. Jsou jednoduše pohodlné, vybrat můžete mezi širokou škálou barevných provedení a dají se pořídit za dobrou cenu.

 

Má váš muž smysl pro humor? Pak máte jasnou volbu

Na jistotu můžete vsadit s výběrem trenýrek s vtipným potiskem. Dotyčného potěšíte, ale i pobavíte. A možná mu tímto darem zpříjemníte i nejedno ráno, kdy trenýrky vyloví z prádelníku. Inspirujte se například v nabídce eshopu Andrie – trenýrky totiž mohou mít styl a vtip v jednom. Navíc jsou pohodlné a budou tak příjemné i vašemu milému. Pánské spodní prádlo může být vtipné, sexy i pohodlné. A dárek pro muže máte vyřešený. Zas tak složité to být nemusí, vidíte?