Vyberte si ty správné hodinky

Hodinky jsou skvost, který by měl zdobit ruku každého z nás. Díky širokému výběru si svůj osobitý styl vybere každý. Když pořizuji hodinky, dávám si vždy záležet, komu své finance svěřím.

 

Základní třídění

Při jejich prvotním výběru vždy jako první uvedu cenový rozsah, který jsem ochotna za jejich pořízení uvolnit. V tomto se mi osvědčil e-shop Helveti, který tuto možnost nabízí již v základním filtru. Až dále pak zatrhávám možnosti pro širší výběr. Jelikož jsou hodinky také běžným dárkem, který lidem ve svém okolí pořizuji, jako další možnost volím určení, pro koho budou – pánské, dámské či dětské.

 

Země původu – je důležitá?

Možná příliš nezáleží na tom, odkud pocházíte, ale odkud jsou vaše hodinky – to poznám přesně. Až si příště budete vybírat výrobce, možnost filtrování země původu vám jistě usnadní výběr. Opět se mi osvědčil e-shop Helveti.cz, protože moje zadání splňuje. Tiše pláču, jelikož nenabízí české Primky – nicméně jejich široký výběr ostatních značek mi toto zklamání bohatě vynahrazuje. Většinou si rovnou navolím oblíbené značky, nicméně pokud nemáte vyhraněný styl, je jen na vás, jakým způsobem si všechny nabídky prohlédnete.

 

Použití hodinek

Při tomto základním třídění dále filtruji druh hodinek dle použití – běžně by se vám měla nabídnout volba mezi společenskými, sportovními, chytrými hodinkami (ty představují můj nejoblíbenější dárek pro přítele), nebo dalšími specifickými určeními pro jejich užití. Pro nákup se často rozhoduji delší dobu, ale někdy neodolám a kupuji ihned. Většinou v době, kdy se v limitkách (limitované edice hodinek) objeví nějaký lákavý kus, který prostě musím mít.

Hodinky pro mne představují užitek i radost, jsou skvostem i módním doplňkem, a při jejich výběru vždy dávám přednost českým hodinářským výrobcům. A co preferujete vy?

Helveti.cz je prvním oficiálním prodejcem hodinek Bulova v ČR

1 thought on “Vyberte si ty správné hodinky

 1. Dobrý den,

  děkuji za váš článek a postřehy.
  Jaké české výrobce hodinek tedy preferujete? Vyjma Primu?
  Je pravda, že my Prim zatím opravdu nenabízíme. Tedy mám na mysli český Prim (https://www.prim.cz/) nikoliv alternativu od MPM. Průměrná cena hodinek od Primu je totiž trošku vyšší, než jsou námi nabízené hodinky. Což je ale do budoucna spíše výzva než problém 🙂

  PS: Ve štítku máte „havleti“, namísto „helveti“ 🙂

  Zdraví, Jiří Štencek z helveti.cz

Comments are closed.